5. 5. Klaudie

24.5.2019
Datum ukončení:
26.5.2019

V pátek 24. května vyrazili sedmáci na třídenní výlet do Jeseníků, konkrétně do Malé Morávky. Naší základnou byl penzion Na Rychtě. Po příjezdu a ubytování jsme vyrazili na výlet na rozhlednu do Nové Vsi u Dolní Moravice. Cestou jsme zavzpomínali na lyžařské chvíle strávené na sjezdovkách v Karlově. Druhý den nás čekala túra k vodopádům Bílé Opavy. Bohužel je z bezpečnostních důvodů cesta uzavřena. Volíme náhradní trasu a přes Ovčárnu a Velkou kotlinu se vracíme do Karlova pod Pradědem. Cestou máme štěstí a kromě toho, že vidíme dva kamzíky, stáváme se součástí svatebního obřadu. Jedno foto s ženichem a nevěstou a už spěcháme na večerní hokej. Bohužel prohráváme. Nenecháme si ale prohrou zkazit náladu a těšíme se na poslední den. Ráno ještě poděkujeme za super ubytování a stravu a spěcháme do Bruntálu, kde strávíme příjemné dvě hodiny ve Wellness centru. I když nás celý víkend "pronásledovala tři klíšťata“, výlet jsme si užili.

Získali jsme první řidičský průkaz
Netradiční závody ke Dni dětí
Prvňáci v knihovně