19. 3. Josef

Kruh přátel školy

Kruh Zš.jpg

Vážení rodiče,

rády bychom Vám předaly zprávy z KRUHu.

V úterý 2.12. 2021 proběhla další schůzka.

Vzhledem k tomu, že Kruh je zapsaným spolkem a mění se členové, tak jsme mimo jiné volili nové vedení, které bylo jednohlasně zvoleno takto:

Předseda: Silvie Vaculová

Místopředseda: Vendula Kromková

Pokladník : Jana Březinová

Tímto bychom chtěli moc poděkovat Vlaďce Králíkové, která byla členem a ve vedení Kruhu dlouhá léta. Díky Vladi za všechny přípravy, schůze a akce, které jsi vždy s velkým nasazením organizovala. Věříme, že i nadále za námi zavítáš

Proběhla taky schůzka s rodiči a třídním učitelem dětí 9.třidy, kdy jsme se shodli, že kvůli epidemiologické situaci bohužel přesuneme termín plesu základní školy.

Ples se měl konat 22.1.2022 nový termín je 14.5.2022 a budeme doufat, že na jaro se nám podaří ples uskutečnit.

V měsíci listopadu jsme si Vás dovolili prostřednictvím ZŠ a MŠ požádat o dobrovolný příspěvek za který bychom Vám chtěli moc poděkovat. V novém roce nás čekají i nové akce a pevně věříme , že se na nich s Vámi potkáme a třeba si i zaběháme . První jarní akcí bude BĚŽ DO HÁJE a VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ.

Pokud by někdo z rodičů potřeboval vystavit potvrzení o převzetí dobrovolného příspěvku, rádi Vám je vystavíme, stačí kontaktovat Silvu Vaculovou na tel. čísle 604 583 402.

Přejeme Vám všem pevné zdraví a krásné adventní dny!

Kruh.jpg