19. 3. Josef

Úvod > Škola > Projekty > ERASMUS+

logosbeneficaireserasmusright_cs_0.jpg

Partnerství škol (KA229)

Poprvé v historii naší školy se nám podařilo uspět v mezinárodním programu Erasmus+.

„Vzdělávání k akci: Web života“ je náš mezinárodní projekt, který spojuje 5 škol ze Severní Makedonie, Rumunska, Francie, Slovinska a České republiky a je určen žákům ve věku 12–15 let.
Hlavním cílem našeho projektu je zvýšit povědomí našich žáků o úloze lidstva při ochraně přírodního prostředí a zlepšit komunikaci v cizím jazyce. Během dvou let by měli nejen vyučující, ale i žáci vycestovat do čtyř zemí. Zapojit se do projektu budou moci i mladší žáci. A to nejen při týdenní návštěvě naší školy, kterou by měli uskutečnit naši projektoví partneři. Dříve, než všichni budeme moci vycestovat, budeme s našimi partnery v on-line spojení a začneme společně plnit úkoly, které jsme si v naší projektové výzvě naplánovali.

index.jpg

Aktivity v rámci projektu:

Ekoklub

Logo Ekoklubu