29. 4. Robert

Novější 1

Deváťáci a návštěva Úřadu práce v Uherském Hradišti

Datum konání: 12. 10. 2023

Žáci devátého ročníku se dnes vypravili na návštěvu Úřadu práce v Uherském Hradišti. V průběhu zhruba dvouhodinové debaty se zabývali tématem volby povolání a snažili se postihnout předpoklady, které je k výkonu konkrétního zaměstnání předurčují.

Volba povolání....

Datum konání: 14. 11. 2022

V rámci kariérového poradenství pomáháme našim deváťákům s orientací na trhu práce. V minulém týdnu jsme společně navštívili Úřad práce v Uherském Hradišti a Burzu středních škol v Uherském Hradišti. Pro výběr vhodného povolání je dobré znát osobnostní typ.

MPP - Hodnoty jako klíče ke spokojenému životu

V průběhu posledních dní zavítala do školy vzácná návštěva - zdejší kaplan, P. Miroslav Herold SI. Se žáky 8. a 9. ročníku debatoval na téma "Trvalé hodnoty". Symbolem celého dne se staly klíče - ve všech podobách a významech.

MPP - prevence užívání návykových látek

V průběhu minulých dnů absolvovali žáci II. stupně výukový program zaměřený na prevenci zneužívání návykových látek. V jeho první části zjišťovali, jaké chemické látky obsahují např. cigaretový kouř, alkohol, lyfty, náplně do elektronických cigaret či energetické drinky.

MPP - V síti: Za školou

Datum konání: 19. 10. 2021 - 21. 10. 2021

"Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán." To nám říká staré přísloví. Myslím však, že stejná slova lze použít i pro moderní technické prostředky a sociální platformy, skrze něž komunikujeme se svými přáteli, známými i kolegy. Pro dospívající se mohou stát místem nebezpečným.

Kyberšikana aneb Seznam se bezpečně

Datum konání: 19. 11. 2020

Ve středu se naši páťáci poprvé seznámili s tématem "kyberšikana". Šlo o první ze série besed, jejímž prostřednictvím jsme začali realizovat náš nový Minimální preventivní program.

Přehlídka středních škol

Datum konání: 14. 11. 2018

Ve středu dne 14.11.2018 se žáci 9. třídy naší školy zúčastnili akce, kterou pořádal ÚP v Uherském Hradišti.

Pravidla hodnocení

Datum konání: 21. 9. 2018

Součástí školního řádu jsou pravidla pro hodnocení vzdělávání žáků. Naše škola využívá při hodnocení žáků klasifikační stupnici 1 – 5, známky jsou od 3. třídy vedeny v internetové žákovské knížce. Každá známka v této žákovské knížce má svoji váhu.

Škola pro všechny

Škola pro všechny: Inkluze jako cesta k efektivnímu vzdělávání všech žáků

Aktuální informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2017-2018

ZÁKLADNÍ INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ PRO VYCHÁZEJÍCÍ ŽÁKY /2016 - 2017/