26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Novější 1

Závěrečný report od přírodních detektivů

Na letošní závěrečné schůzce přírodních detektivů ve čtvrtek 25. května jsme podnikli dobrodružnou výpravu. Vedly nás tajné vzkazy. Zvládli jsme splnit všechny úkoly, i když to nebylo vždy snadné. Třeba najít na louce bršlici, utrhnout si kopřivu a projít s ní stezku zarostlou lesní divočinou.

Keramika nás baví

Keramický kroužek má v naší škole již dlouholetou tradici. Ani letos jsme ji neporušili a po dlouhém čekání, které prostě k výrobě keramiky patří, si naši šikovní keramici začínají odnášet své okouzlující výtvory domů.

Keramický kroužek

I během tohoto školního roku tvořily děti v keramickém kroužku úžasné výrobky, kterými dělaly radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

Kroužek deskových her

Datum konání: 21. 1. 2020

V letošním školním roce funguje v naší škole kroužek deskových her. Kroužek deskových her je kroužek plný zábavy, kterou si děti užijí v kruhu svých přátel. Čekají na ně nejrůznější typy her, od strategických po vzdělávací, při kterých se odreagují, uvolní, ale také se něco nového dozvědí a naučí.

Badatelský klub

V letošním školním roce začal v naší škole pracovat Badatelský klub. Žáci v něm ověřují a provádějí zajímavé pokusy z chemie, fyziky, přírodovědy a elektrotechniky. Klub bude pokračovat i v druhém pololetí pod vedením Mgr. Jiřího Sukaného.

Adventní svícny keramického kroužku

Děti z keramického kroužku se připravují na adventní čas a všem přejí klidné prožití předvánočního období.

Rybičky

Datum konání: 19. 12. 2018

Keramická dílna se loučí poslední prací rybiček... naštěstí jen pro tento kalendářní rok. Brzy se zase potkáme. Přejeme krásné sváteční dny :)

Poklady keramické dílny

Datum konání: 20. 11. 2018

Hurááá...

Atletika na Velehradě začíná

Vážení žáci a rodiče,

Skauti z Modré zvou nové kamarády

Pokud hledáte nové kamarády, se kterými chcete zažít různá dobrodružství naučit se něco o přírodě, táboření, hrát různé hry, tak přijďte mezi nás!

Novější 1

Noc ve škole
Globální problémy
Aby ze světa nevymizela radost