19. 3. Josef

Úvod > Škola > Projekty > Environmentální učebna ZŠ Velehrad

Environmentální učebna ZŠ Velehrad

Logo.png   Logo 1.png

Projekt vybavení Environmentální učebny ZŠ Velehrad je spolufinancován Evropskou unií.

9.výzva MAS Buchlov-IROP-Infrastruktura základních škol          581/06_16_075/CLLD_16_01

Vybavení environmentální učebny ZŠ Velehrad

Ve čtvrtek 1. 9. 2022 byla slavnostně otevřena nová učebna v naší škole. Prostředky na tuto učebnu jsme získali z 9.výzvy MAS Buchlov-IROP-Infrastruktura základních škol. Projekt je zaměřen na podporu environmentálního vzdělávání s využitím IT technologií. Žáci díky kvalitnímu vybavení získají lepší studijní výsledky, bude zvýšená šance na trhu práce. Žáci si osvojí nejen znalosti o ochraně přírodního prostředí, ale také dovednosti, které využijí v běžném životě. Zvýší se jejich povědomí v oblasti environmentální výchovy a následně je to povede ke každodenní ochraně životního prostředí.

Ev1.jpeg