Aktuality

Štítky:

Závody RC modelů 2018

Datum konání: 14. 5. 2018

Zveme všechny zájemce o RC modely na tradiční závody, kde můžete poměřit svoje vozy a schopnosti s ostatními.

Chřiby 2018

V sobotu 12. května se uskuteční jubilejní XX. ročník

Matematická olympiáda

Datum konání: 17. 4. 2018

17. dubna 2018 se ve škole ve Starém Městě uskutečnilo okresní kolo matematické olympiády (6. – 8. třída). Z naší školy postoupili do okresního kola dva zástupci Martin Hlúšek (7. třída) a David Vojáček (8. třída). Martin obsadil krásné dělené 6. – 9.

Čtvrťáci se mohou pyšnit úspěchem!

Ve vlastivědě se naši čtvrťáci učili o státních symbolech, výuku zpestřili knihou Můj stát a nakonec natočili video, které mapuje státní znaky ve Velehradě. Učení všechny bavilo a co více, žáci čtvrté třídy byli za něj také odměněni dopisem ze Zlaté stuhy, která oceňuje každoročně české knihy.

Lyžák - Karlov pod Pradědem

Datum konání: 11. 3. 2018 - 17. 3. 2018

Matematický klokan

Datum konání: 16. 3. 2018

I letos se naše škola účastnila mezinárodní matematické soutěže Matematický klokan, ve které soutěžící řeší zajímavé matematické úlohy. Na vypracování mají hodinu času. Úlohy jsou podle obtížnosti bodovány třemi, čtyřmi nebo pěti body a za nesprávně vyřešený úkol se jeden bod odečítá.

Úspěch Jakuba Pelikána

Jakub Pelikán, žák 2. třídy, hraje hokej za HC Uh. Hradiště. Společně se svým týmem se zúčastnil hokejového turnaje ve Vídni. Z osmi týmů se umístili na krásném 2. místě. Jakubovi gratulujeme!

Futsal přinesl 2. místo!

Středa před podzimními prázdninami byla úspěšným dnem pro naše sportovce. Družstvo chlapců z 9. třídy reprezentovalo naši školu ve futsale, což je halová obdoba fotbalu. Hoši sehráli několik utkání v základní škole v Boršicích, z celkového počtu 5 utkání naši borci 4 utkání vyhráli.

Přírodovědný Klokan

Datum konání: 11. 10. 2017

Ve středu 11.10. se naši deváťáci a osmáci zapojili do soutěže Přírodovědný Klokan. Během 40 minut je čekalo 24 otázek z matematiky, fyziky, chemie, biologie, zeměpisu a všeobecných znalostí.