22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Úvod > Kontakt > Aktuality > Čtvrťáci se mohou pyšnit úspěchem!

Čtvrťáci se mohou pyšnit úspěchem!

Ve vlastivědě se naši čtvrťáci učili o státních symbolech, výuku zpestřili knihou Můj stát a nakonec natočili video, které mapuje státní znaky ve Velehradě. Učení všechny bavilo a co více, žáci čtvrté třídy byli za něj také odměněni dopisem ze Zlaté stuhy, která oceňuje každoročně české knihy.

Milé děti, pedagogové, rodiče,

je mou milou povinností seznámit Vás s vítězi letošního ročníku soutěže Zlaté dítě.
Všechny příspěvky byly skvělé, každý něčím výjimečný, inovativní. Vydali jste se daleko za hranice příběhů, samozřejmě jste využívali technologie, propojovali generace a jak jsme mohli
vyčíst z průvodních komentářů – prostě jste se bavili. O to jde v naší soutěži především.
Porota po dlouhém zvažování všech kritérií nakonec rozhodla srdcem.

V katetorii skupina zvítězili druháci ze ZŠ Vratislavova z Prahy 2 s projektem HAVĚTNÍK. Moc blahopřejeme!

Protože i další příspěvky nás nadchly, rozhodli jsme se, že udělíme zvláštní ocenění.

Diplom a malé překvapení v dohledné době dorazí do:

ZŠ Velehrad za projekt MŮJ STÁT

Všem moc blahopřejeme!

Zachovejte nám přízeň. V archivu Zlaté stuhy je a brzy přibyde spousta knih, které vám udělají radost, a mohly by vás inspirovat k další tvorbě. Aktuality z dětského knižního světa sledujte na našem facebooku.

Srdečně zdravím a přeji hodně zábavy s knihami i bez nich:)!

Ester Stará

IMG_20180312_103656.jpg

OUR DREAM HOUSE
MPP - zdravá výživa, poruchy příjmu potravy
Kdo mi to tady loupe perníček?
Divadelní workshop
Výlet do Chřibů
Výukový program v MŠ
Koncert žáků ZUŠ Slovácko
Přehazovaná
Jak se naučit první pomoc?
Ples 2022
Ples