26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

1 5 9 11 13 Starší

Ekoklub Erasmus +

V rámci mezinárodního projektu Erasmus + vznikl v naší škole Ekoklub. Jeho členy jsou všichni žáci, kteří se zapojí do aktivit spojené s projektem. Všechny aktivity projektu s názvem Education to Action: Web of Life /Výuka k aci, web života/ jsou spojené s ochranou životního prostředí.

Škola v přírodě

Minulý týden jsme strávili na škole v přírodě. Zavítali jsme do malebné části Jeseníků - hostily nás Kouty nad Desnou. Cílem pobytu bylo - kromě učení - také vzájemné "oťukávání se" a tvorba třídních pravidel.

Psali jsme povídky, psali jsme básně, ...

Dnes přišla paní učitelce skvělá zpráva. Zatím nebudeme prozrazovat, kterého mladého spisovatele z naší školy se týká. Chceme tím překvapit i jeho. Z takového úspěchu máme velkou radost.

Novinky ze školy

Ani přes letní prázdniny jsme ve škole nezaháleli. Díky obci Velehrad se podařilo opravit střešní světlíky, které byly v nevyhovujícím stavu. Proběhla rekonstrukce školní jídelny, kterou jsme uhradili ze svých prostředků.

Učení je zábava

Učení je zábava. A určitě to platí i u našich nejmladších žáků - prváků. Ti se do školy těší a učí se nejen číst, psát a počítat.

Erasmus+ v naší škole

Poprvé v historii naší školy se nám podařilo uspět v mezinárodním programu Erasmus+. „Vzdělávání k akci: Web života“ je projekt, který spojuje 5 škol ze Severní Makedonie, Rumunska, Francie, Slovinska a České republiky a je určen žákům ve věku 12–15 let.

První školní den

Zřejmě už nemohli dospat. Mluvíme o žácích naší školy, kteří na slavnostní zahájení dorazili s velkým předstihem. Neodradil je ani déšť a my jsme rádi, že se do školy po takové dlouhé pauze těšili.

Vzkaz pro naše žáky!

Vyhlížíme začátek školního roku!

Informační brožura

Vážení rodiče,

1 5 9 11 13 Starší

Silový víceboj