29. 4. Robert

Zítra: Blahoslav

2 Starší

Návrat devítky do základní školy

Vážení rodiče, jak jsem Vás již informovala, od 11. 5. je umožněna dobrovolná osobní přítomnost žáků ve škole. Abychom mohli zajistit pro Vaše děti provoz ve škole, je nutné vědět, zda Vaše děti tuto možnost vužijí.

Deváťáci se vrátí do škol

Od 11. 5. 2020 bude možná osobní přítomnost žáků 9. ročníků ve škole. Jakmile obdržíme z MŠMT jasné pokyny, okamžitě se s našimi žáky a jejich rodiči spojíme a dohodneme se, jak bude "výuka" probíhat.

Ples 2020

Tradiční ples sdružení rodičů a školy Velehrad připadl letos na sobotu 8. února. V Turistickém centru Velehrad vše ještě před jeho začátkem připravili žáci deváté třídy, jejich rodiče a zástupci sdružení KRUH.

Devítka na SPŠOA Uh. Brod

V rámci karierního poradentsví a přípravy na budoucí povolání navštívili naši žáci Střední průmyslovou školu a obchodní akademii v Uherském Brodě. Ředitel školy PaedDr. Rostislav Šmíd naše žáky přivítal a představil jim školu, která patří k největším odborným školám v regionu.

Máme absolventská osvědčení

V úterý, 26. 11. 2019 udělali naši deváťáci první velký krok k tomu, aby se stali absolventy. Splnili totiž jeden z mnoha úkolů, které je v průběhu letošního roku čekají: vypracovali, prezentovali a obhájili svou absolventskou práci.

2 Starší

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět