29. 4. Robert

Zítra: Blahoslav

Úspěch Jakuba Pelikána

Jakub Pelikán, žák 2. třídy, hraje hokej za HC Uh. Hradiště. Společně se svým týmem se zúčastnil hokejového turnaje ve Vídni. Z osmi týmů se umístili na krásném 2. místě. Jakubovi gratulujeme!

Výšlap na Buchlov

Datum konání: 23. 12. 2017

„Ale že se nám ten vejlet poved, co? Pěkný počasí, dobrá parta...“ Již po páté se parta nadšenců vydala 23. prosince na předvánoční výšlap na Buchlov. Tentokrát se startem a cílem ve Břestku na hřišti. Mezi letošní účastníky se přidali i čtyři kluci a dva tatínci z naší školy.

Ples 2018

Datum konání: 3. 1. 2018 - 27. 1. 2018

Rozdávejme radost PF2018

Datum konání: 22. 12. 2017 - 3. 1. 2018

Poslední školní den v tomto roce. Poslední společné setkání nás všech z naší školy. Poslední přání do nového roku. Dárky pod stromečkem pro naše žáky. Potěšily všechny přítomné. Pro tři třídy byl připraven speciální dárek za jejich ochotu a charitativní pomoc.

Ukázka řezbářské tvorby ve 2. třídě

Poslední školní den tohoto roku jsme ve druhé třídě strávili velmi příjemně, a to v přítomnosti pana Sedláčka, který dětem předvedl, jak se pracuje se dřevem a dlátky a vyřezává postavičky do betléma. Názorně ukázal, jak řezbářská tvorba probíhá a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací.

Vánoční partnerství

V rámci partnerství se opět sešli naši nejmenší prváci s kamarády ze 6. třídy. Spolu s paní vychovatelkou Jitkou Kavkovou připravili pro svoje malé spolužáky vánoční dekorace do oken. Za zpěvu koled a doprovodu kytary paní učitelky Kateřiny Horákové žáci tvořili vánoční puzzle.

Vánočně naladění - varhanní koncert

Slavnostní rozloučení žáků a zaměstnanců se starým rokem a zpříjemnění adventního času proběhlo dnes v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje ve Velehradě.

Práce, hra a tvoření ve školní družině

Čas nám ve školní družině plyne jako voda,blíží se Vánoce a děti budou mít brzy 1. pololetí za sebou. Nahlédněte na zlomek věcí, které žáci dělali, tvořili a vyráběli ve družině. Máme velmi šikovné děti :)

Paměťové instituce Brno, 3. a 5. třída

Datum konání: 19. 12. 2017

V rámci projektu Paměťové instituce jsme navštívili budovu Dietrichstejnského paláce v Brně. Období pravěku bylo pro 5. třídu opakováním, ale i třeťáci byli vnímavými posluchači. Na Zelném trhu jsme si prošli vánoční trhy a ochutnali nejrůznější dobroty.

Absolventské práce

Datum konání: 19. 12. 2017

I letos naši deváťáci ve svých absolventských prací předvedli své komplexní schopnosti. Prezentace prací proběhla na Turistickém centru za přítomnosti žáků druhého stupně, rodičů a hostů.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti