6. 5. Radoslav

Zítra: Stanislav

Deváťáci na výstavě keramiky

Datum konání: 9. 1. 2018

V rámci hodiny výtvarné výchovy zhlédli žáci výstavu keramiky od Ľubice Litecké-Švedové v Turistickém centru Velehrad. Obdivovali hlavně jemnost a citlivost, která z prací autorky vyzařovala.

Dentální hygiena

Součástí naší práce je prevence ve všech směrech. Péče o chrup je každodenní činností nás všech. Vždyť mít zdravý chrup je nejen otázka estetiky, ale i našeho zdraví. Pro některé žáky byla přednáška opakováním toho, co už dávno znají.

Tříkrálové koledování

Datum konání: 5. 1. 2018

Naši školu dnes poctila vzácná návštěva  - tři králové, kteří všem lidem v naší škole přáli štěstí, zdraví, dlouhá léta a v novém roce všechno nejlepší.

Úspěch Jakuba Pelikána

Jakub Pelikán, žák 2. třídy, hraje hokej za HC Uh. Hradiště. Společně se svým týmem se zúčastnil hokejového turnaje ve Vídni. Z osmi týmů se umístili na krásném 2. místě. Jakubovi gratulujeme!

Výšlap na Buchlov

Datum konání: 23. 12. 2017

„Ale že se nám ten vejlet poved, co? Pěkný počasí, dobrá parta...“ Již po páté se parta nadšenců vydala 23. prosince na předvánoční výšlap na Buchlov. Tentokrát se startem a cílem ve Břestku na hřišti. Mezi letošní účastníky se přidali i čtyři kluci a dva tatínci z naší školy.

Ples 2018

Datum konání: 3. 1. 2018 - 27. 1. 2018

Rozdávejme radost PF2018

Datum konání: 22. 12. 2017 - 3. 1. 2018

Poslední školní den v tomto roce. Poslední společné setkání nás všech z naší školy. Poslední přání do nového roku. Dárky pod stromečkem pro naše žáky. Potěšily všechny přítomné. Pro tři třídy byl připraven speciální dárek za jejich ochotu a charitativní pomoc.

Ukázka řezbářské tvorby ve 2. třídě

Poslední školní den tohoto roku jsme ve druhé třídě strávili velmi příjemně, a to v přítomnosti pana Sedláčka, který dětem předvedl, jak se pracuje se dřevem a dlátky a vyřezává postavičky do betléma. Názorně ukázal, jak řezbářská tvorba probíhá a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací.

Vánoční partnerství

V rámci partnerství se opět sešli naši nejmenší prváci s kamarády ze 6. třídy. Spolu s paní vychovatelkou Jitkou Kavkovou připravili pro svoje malé spolužáky vánoční dekorace do oken. Za zpěvu koled a doprovodu kytary paní učitelky Kateřiny Horákové žáci tvořili vánoční puzzle.

Vánočně naladění - varhanní koncert

Slavnostní rozloučení žáků a zaměstnanců se starým rokem a zpříjemnění adventního času proběhlo dnes v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje ve Velehradě.