29. 4. Robert

Zítra: Blahoslav

Ptačí budky a krmítka

Datum konání: 6. 3. 2018

Žáci sedmé třídy se v rámci pracovních činností pustili do výroby různých ptačích budek a krmítek. Zapojili se tak do projektu Luhačovického okrašlovacího spolku Calma, který již několik let uskutečňuje projekt Trasy uměleckých ptačích krmítek a budek.

Informace k zápisu do 1. třídy

Vážení rodiče našich budoucích žáků.

Osvětim - Březinka 2. 3. 2018

Datum konání: 2. 3. 2018

I letos vyrazili deváťáci na exkurzi s panem Kočím za poznáním smutné historie druhé světové války do Osvětimi a Březinky, kde byl vybudován největší vyhlazovací koncentrační tábor. Celou atmosféru ještě podtrhlo mrazivé počasí - při příjezdu -15°C.

Když se učitelé učí

Nejen žáci v naší škole se musí učit. Také naši vyučující se zapojili do sebevzdělávání. Stali se součástí projektu „Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných předmětů”, který realizuje Základní škola, Kunovice, U Pálenice.

Pozvánka na předškoličku

Zveme všechny předškoláky i se svými rodiči do naší školy na další Předškoličku. Co nás čeká tentokrát? Děti stráví zábavnou hodinku s paní učitelkou Mgr. Kateřinou Horákovou a Mgr.Jarmilou Mikulincovou. Rodičům nabídneme ochutnávku z naší výuky pod vedním paní učitelky Mgr. Andrey Andrýskové a Mgr.

Pošta z Petrklíče

Dopis paní ředitelky z azylového domu nás všechny moc potěšil. Stojí za to, dělat lidem v nouzi radost. Připomínáme, že peníze darované Perklíči vydělali žáci naší školy při Vánočních dílnách a Obecním jarmarku. Patří jim velký dík, že nemyslí jen na sebe.

Karneval ve školní družině

Datum konání: 12. 2. 2018

Pondělní odpoledne bylo ve školní družině rušné. Hned po vyučování všichni začali s přípravami. Prvákům

Lyžování s úsměvem - Osvětimany

Datum konání: 13. 2. 2018 - 14. 2. 2018

13. a 14. února 2018 jsme se zúčastnili společného lyžování v Osvětimanech. Ubytovaní jsme byli na penzionu Malovaný. Jako dozor s námi jeli pan učitel Sukaný, paní učitelka Mikulincová, pan školník Jurák a pan Válek. Lyžování jsme si užili. Ve srubu byla pověšena krásná trofej jelena.

Fandíme našim olympionikům!

Datum konání: 14. 2. 2018

To, že probíhá zimní olympiáda všem připomínají piktogramy na nástěnce ve vestibulu školy, které vytvořili žáci 6. a 9. třídy v hodině výtvarné výchovy.

První předškolička

V úterý 13. února se vyučování v naší škole protáhlo do odpoledních hodin. Do školy zavítali naši budoucí prváčci. Se svými rodiči si přišli vyzkoušet, jaké je to v opravdové škole. Zábavnou výuku a první seznámení se školním prostředím si pro ně tentokrát připravily Mgr. Andrea Andrýsková a Mgr.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti