26. 5. Filip

Zítra: Valdemar

Natoč video a vyber si exkurzi!

Naše škola se v letošním školním roce přihlásila do vzdělávacího programu paměťových institucí, jehož cílem je ověřit vliv zážitkové pedagogiky na zvýšení kvality výuky společenskovědních předmětů na základních školách.

VODNÍ ORCHESTR V 1. TŘÍDĚ

V rámci měsíčního projektu ve výtvarné výchově „Ahoj moře“ navštívili šesťáci děti v 1. třídě.Proměnili se na námořníky a v básni dětem předvedli, co všechno námořník musí umět. Prvňáčci bylipasováni na námořníky a dostali námořnické čepice, které jim jejich kamarádi-patroni předali.

Slavnostní otevření workoutového hřiště

Dnešním dnem se žákům otevřela nová možnost, jak zdokonalit svou fyzickou zdatnost a sílu na workoutovém hřišti za kurty, které bylo dnes dopoledne slavnostně otevřeno. Součástí otevření byla také exhibice na nové cvičební sestavě, kterou předvedli vrcholoví sportovci z WO CLUB.

Sběr odpadu - zhodnocení

Datum konání: 29. 9. 2017

Vážení rodiče,

Hrajeme si na sochaře

Datum konání: 29. 9. 2017

Poslední zářijová hodina výtvarné výchovy v 9. třídě byla věnovaná tvoření. V rámci měsíčního projektu „Ahoj moře!“ se chlapci a děvčata proměnili na námořníky. Úkolem dnešní hodiny je vytvořit z velkého kusu papíru prostorovou práci, která se vztahuje k moři.

Měsíc školy máme za sebou

Poslední den měsíce září máme za sebou. Tento den jsme věnovali nejen sběru papíru, ale také vycházkám do okolí, Aqua parku, turnaji ve vybíjené nebo výrobě papíru. Program pro jednotlivé třídy připravili vyučující společně s žáky.

DDM Šikula - kroužek kytary

DDM Šikukukla oznamuje všem zájemcům o kroužek kytary,

Školní kroužky

Od pondělí 2. října začínají fungovat školní kroužky. V letošním roce otvíráme tyto kroužky:

Beseda - VÝUKA MATEMATIKY NA NAŠÍ ŠKOLE

Datum konání: 27. 9. 2017 - 9. 10. 2017

Základní škola ve spolupráci s organizací Člověk v tísni

Atletický čtyřboj

V pátek 22. září se vybraní sportovci z 1. stupně naší školy zúčastnili atletického čtyřboje v Polešovicích. Počasí nejdříve sportovcům nepřálo, ale atmosféra v okolí polešovické školy byla skvělá. Naši žáci podali skvělé výkony, tabulku naleznete v příloze tohoto článku.