17. 5. Aneta

Zítra: Nataša

Vánoční koncert ZUŠ Slovácko

Datum konání: 14. 12. 2017

Budovou školy se rozléhaly tóny klavíru, houslí, zobcové flétny a kytary, které rozezvučeli malí i větší hudebníci.

Adventní zpívání na Velehradě

Žáci druhé třídy dnes se svým "předvánočním vystoupením" zpříjemňovali adventní dobu v mateřské škole a v Chráněném bydlení sv. Cyrila a Metoděje. Jejich zpěv i tanec všechny diváky (malé i velké) moc potěšil.

Vánoční setkání, děkujeme, že jste byli s námi!

Datum konání: 12. 12. 2017

Čekali jsme, že vestibul naší školy během odpoledne bude zaplněný. Dočkali jsme se. Čekali jsme, že naši žáci potěší svým vystoupením všechny přítomné. Dočkali jsme se. Čekali jsme, že tvořit vánoční dekorace budou převážně děti. Naše očekávání jste, Vy, rodiče, předčili.

"Vůně medu" - výukový program

Datum konání: 11. 12. 2017

Dnes se žáci druhé třídy podrobně seznámili s životem včel. Mnoho poutavých informací jim předala pedagožka volného času Mgr. Lenka Pavelčíková.

Povídání se zvířátky

V pondělí 11.12. jsme si mohli, my odvážní prvňáci, sáhnout na opravdického hada! Byla to užovka červená. Také jsme se seznámili s pakobylkou rohatou, švábem madagaskarským, s potemníkem moučným a jeho larvami a s křečkem a morčetem.

Zveme všechny na Vánoční setkání

Datum konání: 12. 12. 2017 - 12. 12. 2017

Sedmáci v Praze

Datum konání: 8. 12. 2017

V pátek 8. prosince se naši sedmáci také zapojili do projektu "Paměťové instituce" a navštívili naše hlavní město a především Národní technické muzeum. Bližší podrobnosti a fotografie naleznete na stránkách VII. třídy.

Co nás čeká v prosinci

Datum konání: 7. 12. 2017 - 31. 12. 2017

V příloze tohoto článku naleznete výběr informací o tom, co nás čeká v měsíci prosinci.

ČEPS Cup ve florbalu

Datum konání: 4. 12. 2017

V pondělí se kluci z 1. stupně zúčastnili okresního kola ČEPS Cupu ve florbalu. I když bojovali jako lvi, do dalších bojů nepostoupili. Naši školu reprezentovali Damián Chytka, Pavel Sonntag, Daniel Matoušek, Petr Macek, Tomáš Salinger, Jan Chrvala, Filipa Mach a David Valenta.

Mikuláš

Datum konání: 5. 12. 2017

I letos zavítal na naši školu Mikuláš se svou družinou. Postupně navštívil a obdaroval všechny děti ve škole. Ti co nebyli moc hodní, museli slíbit na svatou berlu, že se polepší - slíbili všichni :-). Družina se vydala obdarovat i děti do školky.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti