26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Úvod > Kontakt > Aktuality > Recitační soutěž 2022

Recitační soutěž 2022

V úterý 15. 2. 2022 se u nás ve škole již tradičně uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Jak už to bývá, zúčastnili se jej jen žáci prvního stupně. Soutěžilo se ve třech kategoriích - 1. třída, 2. a 3. třída, 4. a 5. třída.

Novinkou byla tentokrát cena publika, kterou vyhlásil žákovský parlament. Všichni přítomní žáci napsali vždy z každé třídy jednoho soutěžícího, jehož recitační projev se jim nejvíce líbil. Tento počin se setkal s velkým úspěchem a doufáme, že si jej pro nás připraví i za rok.

Dopoledne bylo zaplněno nejen recitací žáků, ale také přednesem některých vyučujících. Než porota složená z přítomných pedagogů stačila vyhodnotit soutěž, mohly děti zhlédnout jednak kratičký film a také si s vyučujícími zamuzicírovat. O hudební zpestření programu se postarali paní učitelka Kateřina Švecová a pan učitel Pavel Pospíšil se svými páťáky.

Všichni soutěžící si za svůj výkon zasloužili diplom a sladkou odměnu. Vítězové si navíc vysoutěžili postup do okrskového kola.

Kdo nás tedy bude reprezentovat v okrskovém kole?

1. kategorie (1. třída)

František Šišma

1. kategorie (2. + 3. třída)

Ella Čevelová

Anděla Ševčíková

1. kategorie (4. + 5. třída)

Eliška Chlachulová

Barbora Sedláčková

A cena publika? Jak už to tak bývá, někdy se zkrátka názor poroty a publika značně liší.

Amálie Tománková

Anastázie Ševčíková

Julie Toufarová

Anděla Ševčíková

A někdy zase ne!

Barbora Sedláčková

Eliška Chlachulová

Tímto děkujeme všem soutěžícím, porotě, publiku a také žákovskému parlamentu v čele s paní psycholožkou Šárkou Mošťkovou za příjemně strávený čas!

A vítězům přejeme hodně štěstí v kole okrskovém!

Jana Stránská a Markéta Graclová

IMG_20220215_104649.jpg

Adaptační kurz
Ve dvou se to lépe táhne - na prvním stupni