24. 4. Jiří

Zítra: Marek

OHLÉDNUTÍ ZA UPLYNULÝM ROKEM OČIMA ŠKOLNÍ PSYCHOLOŽKY

Školní rok utekl jako voda (alespoň mně teda určitě) a už nedočkavě vyhlížíme prázdniny. Rozhodla jsem se proto napsat pár řádků o tom, jaký byl uplynulý školní rok z mého pohledu, a hlavně Vám přiblížit, co asi tak ten školní psycholog ve škole dělá.

Slavnostní ukončení

Datum konání: 29. 6. 2018

Pořádně si užijte krásné prázdniny:-).

SEDMÁCI OPĚT V PRAZE!!!

Datum konání: 21. 6. 2018 - 22. 6. 2018

Ve čtvrtek 21. 6. 20198 zamířili žáci sedmé třídy časně ráno do hlavního města České republiky - Prahy. Vlak drnkal po kolejích a nám cesta rychle ubíhala.

O POKLAD SKANZENU

Datum konání: 27. 6. 2018

Hlavolam

Alespoň jedenkrát za život si každý z nás vzal do ruky nějaký hlavolam a zkoušel ho vyřešit. Žáci 9. třídy si jeden dřevěný vyzkoušeli vyrobit. Nejprve narýsovali pomocí pravítka a tužky jeho technický výkres, potom si totéž vyzkoušeli na počítačích pomocí vektorového programu.

Pomáháme ONKA

Žákovský parlament má ve svých stanovách mimo jiné také pomáhat druhým.Téměř ke konci školního roku se rozhodli zástupci parlamentu pomci sdružení ONKA /sdružení rodičů onkologicky nemocných dětí/ a to hned dvakrát. Poprvé prodávali náramky a pásky a výtěřek předali zástupcům sdružení.

Třídní výlet - třeťáci

Konec školního roku jsme si naplánovali na vodě.

Poslední zvonění

Datum konání: 20. 6. 2018

Posledním zvoněním se ve středu deváťáci loučili s jednotlivými třídami a pořádně si to užili.

Volím si Sofii - výukový program pro žáky 2. ročníku

Datum konání: 21. 6. 2018

Žáci 2. třídy si dnes vybrali z velkého množství nabídek našich obcí a navštívili kapli Cyrilku, kde je pro děti i dospělé nainstalována interaktivní výstava o Cyrilu a Metoději.

Přírodní detektivové jsou akční celý rok

K prázdninovým plánům patří les, voda, dobrodružné výpravy, chuť čerstvého ovoce a bylinek…..

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH