Základní škola Velehrad

Fulltextové vyhledávání

26. 6. Adriana

Zítra: Ladislav
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Jak se staví škola po 20 letech

Jak se staví škola po 20 letechJak se staví škola? Tu naši stavíme znovu po 20 letech všichni společně – žáci, učitelé, rodiče a naši hosté. Slavnostní den jsme zahájili s ONKOU – sdružení rodičů onkologických pacientů. I naše škola podpořila tento skvělý projekt. Zástupci parlamentu prodávali upomínkové předměty, aby výtěžek věnovali tomuto sdružení. A také si nenechali ujít možnost doprovodit peloton. Oslavy pokračovaly soutěžemi pro děti, které se uskutečnily ve venkovním areálu školy. Kdo nechtěl soutěžit, ten si mohl prohlédnout celou školu. Ve třídách čekaly návštěvníky interaktivní prezentace, které připomínaly léta minulá. Naši žáci celé odpoledne v budově školy doprovázeli hrou na keybord a flétnu. V 16.00 vypukl pořad Jak se staví škola, ve kterém nejen s vtipnou scénkou, ale také s písní za doprovodu našich vyučujících vystoupily všechny třídy. Po hlášení místního rozhlasu, které jsme speciálně připravili pro tento program, rodina Maňáskova popřála škole s nádherným dortem. Díky moc, všem nám moc chutnal. A závěr? Píseň o červnové učitelce v podání žáků. A jak vypadá červnová učitelka či učitel základní školy Velehrad? Vyšplhá se na podium a z plných plic zakřičí „Když nemůžeš, přidej víc, …. „

Zbytek odpoledne se sportovalo, utkali se rodiče, žáci a učitelé ve fotbalu nebo beachovém volejbalu. Večer se Velehradem nesl zvuk příjemné hudby, o který se postaral Pavel Pospíšil se svými přáteli. Také děkujeme.

Slavnost se vydařila.  A za to patří dík vám všem, kteří jste se na ní podíleli. Fotogalerie

DSC05220.JPG


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
Škola v přírodě - Jestřabí 2022
31
Třídní výlet šesťáků
Škola v přírodě - Jestřabí 2022
1
Třídní výlet šesťáků
Škola v přírodě - Jestřabí 2022
2
Třídní výlet šesťáků
Škola v přírodě - Jestřabí 2022
3
Noc ve škole
Škola v přírodě - Jestřabí 2022
4 5
6 7 8 9 10
Globální problémy
11 12
13
Aby ze světa nevymizela radost
14 15 16 17 18 19
20 21 22
Úspěch ve výtvarné soutěži "Požární ochrana očima dětí"
EXKURZE DO FIRMY ALTECH
23 24
Závěrečné setkání celé školy
25 26
27 28 29 30 1 2 3