Základní škola Velehrad

14. 7. Karolína

Zítra: Jindřich
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Závěrečné práce 5. ročníku

Závěrečné práce 5. ročníkuVe středu 19. 6. obhajovali žáci 5. třídy své skupinové závěrečné práce. Tématem práce byla Cestovní kancelář. Každá skupina i někteří jednotlivci měli vytvořit cestovní kancelář a nabídnout sedmidenní zájezd pro čtyřčlennou rodinu po České republice. Každá cestovka měla vybraný kraj a úkolem bylo najít vhodné ubytování, spočítat náklady na cestu, stravu a ubytování, vytvořit program výletů na každý den a najít zajímavá turistická místa v dané lokalitě. To vše žáci zpracovali v aplikaci Canva a prezentovali před svými rodiči. Součástí práce byl také dopis známé osobnosti v daném kraji, který napsali v aplikaci StoryJumper  a reklamní leták cestovní kanceláře. Po prezentacích následovalo občerstvení, které s pomocí rodičů připravily jednotlivé cestovní kanceláře v jídelně školy. Pak ještě následoval koncert některých žáků třídy a karaoke zpívání. Velké dík všem žákům i rodičům za hezké odpoledne. Všichni jsme se navnadili na prázdninové cestování po naší krásné vlasti a k tomu ty dobroty cestovek a pěkný koncert, to vše bylo hezkou tečkou za školním rokem v páté třídě.   

 

Fotogalerie  


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4