26. 7. Anna

Zítra: Věroslav

Úvod > Kontakt > Aktuality

Vzácná návštěva

Navštívili nás poslední Přemyslovci! Takovou vzácnou návštěvu jsme ještě nezažili. Bylo to několik králů a také svatých. Doprovázel je i český lev.  Víte, proč má dva ocasy?

Mezinárodní setkání Erasmus+

Kdyby byla běžná situace, hostili bychom v únoru žáky a učitele z pěti evropských škol. Kdyby byla běžná situace, měli bychom už za sebou setkání v Rumunsku v říjnu 2020. Jenže všichni víme, že situace běžná není, a proto se termín prvního setkání několikrát musel přesunout.

Sběr elektroodpadu 20. 5. 2021

Datum konání: 20. 5. 2021

Vážení žáci a rodiče,

Novinky ze školní kuchyně

Ani covidová situace nás neodradí od příprav novinek ve vaření pro školní jídelnu. Dnes k nám přijeli kuchaři pan V. Jaša z Retiga a Z. Diatka z Podravky. Oboum pánům patří náš velký dík!

Beseda o Lichožroutech

Dnešní distanční výuka byla veselejší. Navštívili nás herci Slováckého divadla s besedou "Lichožrouti".

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

V naší škole, respektive za obrazovkami monitorů, proběhlo letošní školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Do dvou kategorií se přihlásilo 18 žáků. Připravovali se společně s jejich vyučujícím Jakubem Štěrbou jak v oblasti konverzace, tak i v gramatické části.

Úkoly pro zvídavé žáky - Přírodní kalendář

Nabízíme odpolední aktivity!

Sebehodnocení

Vzhledem ke konci pololetí jsme opět dali našim žákům možnost, aby se chvilku zamysleli a zhodnotili jednak svou dosavadní úroveň v několika základních oblastech týkajících se vzdělávání a jednak také, aby se vyjádřili k současné situaci a zejména výuce v ní.

Vánoční setkání

Datum konání: 18. 12. 2020

Mikulášské menu

Mikulášský den si dnes naši žáci užili nejen během dopoledne, kdy pro ně devítka připravila svělý program, který měl nápad, jiskru a byl poučný. /Jsme rádi, že deváťáci nepřišli o tradiční aktivitu, která patří mezi ty, na kterou se i po skončení základní školy dlouho vzpomíná.

Pasování na čtenáře
Konec školního roku