Základní škola Velehrad

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > První letošní setkání v tělocvičně

První letošní setkání v tělocvičněDatum konání:
19.9.2023

V úterý 19.9. se uskutečnilo první společné setkání všech žáků a vyučujících v tomto školním roce. Úvodního slova se ujalo vedení školy, paní ředitelka s panem zástupcem, kteří překvapili paní učitelku Němcovou a za všechny jí pogratulovali k jejím narozeninám s přáním mnoha dalších spokojených let na naší škole. Věděli jste, že tady učí už 14 roků? Ještě jednou moc ze srdce blahopřejeme!

Představil se také žákovský parlament v částečně obměněném složení. Seznam zástupců ze všech tříd, zápisy ze schůzek a aktuality můžete sledovat na našem webu na tomto odkaze: https://www.zsvelehrad.cz/2023-2024.

Dozvěděli jsme se taky, na jaké akce se můžeme v letošním školním roce těšit. Například na blížící se projektový den s hasiči, který proběhne v pátek 29.9., poznávací celodenní výlet do Krakova pro zájemce z 2. stupně 30.10. Před Vánoci kromě tradičních vánočních dílniček, setkání ve škole a koncertu v bazilice si zabruslíme na zimním stadionu, v lednu čeká sedmáky lyžařský kurz na Dolní Moravě a deváťáky zase školní ples. Nejmladší žáci a předškoláci se mohou v únoru těšit na oblíbený karneval a všichni si zapište, že v pátek 24.5.2024 se uskuteční již druhý Ro(c)k na vsi, při kterém společně oslavíme výročí 25 let školy. 

Potom jsme si ještě s páťáky zazpívali písničku Vadí, nevadí a představili se i naši nejmladší žáci z 1. třídy, kdy každý řekl své jméno a činnost, která ho baví. Natrénovali si pro nás píseň Dělání a předvedli svůj třídní pokřik z adapťáku. Děkujeme!

 

Fotogalerie


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6
Pirátská plavba
Beseda s poslankyní Martinou Ochodnickou
7 8 9 10 11 12
13
Den plný zážitků v Kroměříži aneb Výlet 2. třídy
Páťáci v KOVOZOO
14 15
Výlet „Nebe a voda“
16 17
Deváťáci v soudní síni
18 19
20
Pozvánka na koncerty ZUŠ
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2