Základní škola Velehrad

Fulltextové vyhledávání

24. 9. Jaromír

Zítra: Zlata
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Pohádkové pátky v jedničce!

Pohádkové pátky v jedničce!Stala se věc nevídaná! Místo dětí dnes přišla do školy roztodivná zvířátka. A tak jsme byli celý den sice ve škole, ale i v ZOO. S Káťou a Škubánkem jsme zachránili opičku Zuzanku, o které jsme si pak zahráli divadlo.

Zjistili jsme, kde jako zvířátka žijeme a co jíme, zda jsme masožravci, býložravci nebo všežravci. Konalo se samozřejmě krmení divé zvěře, stateční absolvovali ochutnávku se zavázanýma očima a všichni si pak vytvořili špízy podle své chuti. Zpívali jsme a tancovali v ZOO a se sloníkem Toníkem, počítali a porovnávali čísla se zvířátky, psali se zvířátky...A nakonec jsme si všichni společně zvířátka namalovali a protože chtěla utéct, zavřeli je za mříže. A děkujeme mamince Amálky, která nám u příležitosti Amčiných narozenin vyrobila nádherné zvířecí muffinky a poslala pro opičky i banány! Byl to další krásný pátek :-).

První třída s paní učitelkou Kristýnou Balounovou!

1. třída.jpg 1. třída 2.jpg 1. třída 1.jpg


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12
Adaptační kurz
13
Adaptační kurz
14
Adaptační kurz
15
Adaptační kurz
16 17 18
19 20 21
Ve dvou se to lépe táhne - na prvním stupni
Ve dvou se to lépe táhne - na druhém stupni
22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2