Základní škola Velehrad

15. 4. Anastázie

Zítra: Irena
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Pohádkové pátky v jedničce!

Pohádkové pátky v jedničce!Stala se věc nevídaná! Místo dětí dnes přišla do školy roztodivná zvířátka. A tak jsme byli celý den sice ve škole, ale i v ZOO. S Káťou a Škubánkem jsme zachránili opičku Zuzanku, o které jsme si pak zahráli divadlo.

Zjistili jsme, kde jako zvířátka žijeme a co jíme, zda jsme masožravci, býložravci nebo všežravci. Konalo se samozřejmě krmení divé zvěře, stateční absolvovali ochutnávku se zavázanýma očima a všichni si pak vytvořili špízy podle své chuti. Zpívali jsme a tancovali v ZOO a se sloníkem Toníkem, počítali a porovnávali čísla se zvířátky, psali se zvířátky...A nakonec jsme si všichni společně zvířátka namalovali a protože chtěla utéct, zavřeli je za mříže. A děkujeme mamince Amálky, která nám u příležitosti Amčiných narozenin vyrobila nádherné zvířecí muffinky a poslala pro opičky i banány! Byl to další krásný pátek :-).

První třída s paní učitelkou Kristýnou Balounovou!

1. třída.jpg 1. třída 2.jpg 1. třída 1.jpg


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
5 6 7
8 9
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti
10 11
Budou z nás hasiči?
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5