Základní škola Velehrad

21. 5. Monika

Zítra: Emil
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Meziročníkové vyučování ve vestibulu školy

Meziročníkové vyučování ve vestibulu školyV pátek 16. února se ve vestibulu naší školy trochu netradičně vyučovalo. Žáci páté třídy si připravili meziročníkové vyučování na téma Lidské tělo. V roli učitelů prezentovali své výukové plakáty pro děti ze 3. a 4. třídy. Na šesti stanovištích se mohli žáci dozvědět spoustu informací a zajímavostí o lidském těle. Nechybělo i stanoviště Human body, na kterém se trénovala anglická slovíčka týkající se lidského těla. Hodně zajímavé byly i modely lidského těla s orgány, maketa zubu, obratle a ucho. Na závěr této výuky dostali žáci pracovní list, ve kterém měli poznat lidské orgány a vymalovat obrázky. Páťáci pak tyto pracovní listy opravili a vyhodnotili. Zdařilá aktivita, ve které si páťáci zopakovali znalosti o lidském těle a pochlubili se svojí prací z projektové výuky Lidské tělo. Završili tímto posledním výstupem projektovou výuku z 1. pololetí.   

 

Fotogalerie


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6
Pirátská plavba
Beseda s poslankyní Martinou Ochodnickou
7 8 9 10 11 12
13
Den plný zážitků v Kroměříži aneb Výlet 2. třídy
Páťáci v KOVOZOO
14 15
Výlet „Nebe a voda“
16 17
Deváťáci v soudní síni
18 19
20
Pozvánka na koncerty ZUŠ
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2