Základní škola Velehrad

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Halloween ve družině

Halloween ve družiněDatum konání:
23.10.2019

Vrátíme-li se zpět v čase, jistě si každé dítko, které navštěvuje školní družinu, vzpomene na krásně strávené halloweenské odpoledne. Před prázdninami jsme totiž slavili Halloween. Povídali jsme si o tradicích spojené s Halloweenem a neopomenuli jsme si říct také něco o tom, jak slavíme Svátek zesnulých u nás.

 

V první části našeho společného odpoledne jsme se přesunuli do horní družiny, která byla nádherně vyzdobená všelijakými strašidly. Tato strašidla měly za úkol děti spočítat na předem připravené kartičky. Pracovaly v menších skupinkách. Počítaly duchy, netopýry, pavouky a také se naučily, kolik má člověk párů žeber.

 

Druhá část byla zaměřena pohybově. Děti se seznámily s několika tanečními rytmy, o kterých jsme si nejen povídali, ale mohli si je i vyzkoušet. Počítání rytmu je jistě zabávnější, když se pustí hudba. A proto jsme vyrazili ven i s menšími reproduktory a čas strávený venku si oživili tancem.

Děti byly nadšené a další den s úsměvem na tváři vzpomínaly, jak se jim toto odpoledne líbilo, což nám udělalo velkou radost.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další společné zážitky.

 

Fotogalerie


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6
Pirátská plavba
Beseda s poslankyní Martinou Ochodnickou
7 8 9 10 11 12
13
Den plný zážitků v Kroměříži aneb Výlet 2. třídy
Páťáci v KOVOZOO
14 15
Výlet „Nebe a voda“
16 17
Deváťáci v soudní síni
18 19
20
Pozvánka na koncerty ZUŠ
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2