24. 5. Jana

Úvod > Kontakt > Aktuality > Florbalový turnaj na ZŠ Velehrad

Florbalový turnaj na ZŠ Velehrad

24.5.2017

Ve středu 24.5.2017 uspořádala naše škola pro žáky 2. stupně škol Mikroregionu Buchlov Májový florbalový turnaj. Turnaje se zúčastnili žáci ze základních škol Boršice, Buchlovice, Tupesy, Osvětimany a Velehradu.

Ve velmi kvalitních a v mnoha případech sportovně vypjatých zápoleních mezi jednotlivými školami si naši žáci vedli velmi úspěšně. Následovali své mladší spolužáky z 1.stupně a zaslouženě vybojovali první místo. Mimo diplomu a poháru si hoši z turnaje odnesli mnoho sportovních zážitků a krásný pocit z vítězství.

Základní školu Velehrad reprezentovali tito žáci: René Andrýsek, Ondřej Benko, Zbyněk Bílka, Tomáš Daněk, Václav Hrabinec, Šimon Jelínek, Max Lancouch, Petr

Sonntag.

Pořadí škol: 1. ZŠ Velehrad

2. ZŠ Osvětimany

3. ZŠ Tupesy

4. ZŠ Boršice

5. ZŠ Buchlovice

Vedení ZŠ Velehrad našim reprezentantům nejenom blahopřeje, ale především děkuje za sportovní vystupování a  férové chování v průběhu celého turnaje.