Základní škola Velehrad

17. 4. Rudolf

Zítra: Valérie
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Deváťáci na Úřadu práce v Uherském Hradišti

Deváťáci na Úřadu práce v Uherském HradištiDatum konání:
22.9.2021

Žáci 9. ročníku se s každým uplynulým dnem přibližují k okamžiku, který bude v jejich životě velmi významný. Do konce února si totiž musí vybrat obor a střední školu, na které budou pokračovat ve studiu po ukončení základní povinné školní docházky. Pomoci ve správné volbě jim měla i dnešní návštěva na Úřadu práce v Uherském Hradišti. Zde se v průběhu cca dvouhodinové debaty dozvěděli vše o možnostech studia, poptávce na pracovním trhu a nabídkách jednotlivých středních škol. Součástí programu byl i test profesní orientace profesora Hollanda. Ten tvrdí, že na základě preferencí a zájmů lze každého člověka přiřadit k určitému osobnostnímu typu, s nímž se pak váží předpoklady k výkonu určitého typu povolání.

V programu kariérového poradenství máme připraveny další aktivity, besedy a návštěvy. Pevně doufáme, že tímto způsobem našim deváťákům s volbou povolání pomůžeme.

 


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
5 6 7
8 9
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti
10 11
Budou z nás hasiči?
12 13 14
15
Cyklistou bezpečně!
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5