19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek

Úvod > Kontakt > Aktuality > Čtvrťáci na pirátské výpravě aneb adaptační pobyt čtvrté třídy

Čtvrťáci na pirátské výpravě aneb adaptační pobyt čtvrté třídy

V neděli žáčci čtvrté třídy usedli společně se svými rodiči do svých aut a vydali se na cestu: směr Vápenice, Bílé Karpaty.

Po ubytování v místním Agropenzionu na nás čekaly tři dny plné her, aktivit určených k poznávání naší třídy a také výletů k objevování míst a přírodních památek moravskoslovenského pohraničí.

V pondělí za námi přijela paní psycholožka Šárka Mošťková, která si pro nás připravila spoustu her a aktivit na poznávání našeho kolektivu. Po vydatném obědě na nás čekalo dobrodružství v podobě pirátské výpravy za pokladem. Abychom jej získali od strážce Sambiho, museli jsme splnit několik úkolů a hlavně spolupracovat. V úterý jsme si vytvořili pravidla naší třídy a vydali se obdivovat nejstarší stromy Bílých Karpat. Středeční dopoledne bylo věnováno krmení místních kraviček a pstruhů. Třešničkou na dortu byla Bláznova olympiáda.

Celý pobyt jsme ukončili předáním diplomů, které potvrzovaly, že jsme se stali čestnými piráty!

OUR DREAM HOUSE
MPP - zdravá výživa, poruchy příjmu potravy
Kdo mi to tady loupe perníček?
Divadelní workshop
Výlet do Chřibů
Výukový program v MŠ
Koncert žáků ZUŠ Slovácko
Přehazovaná
Jak se naučit první pomoc?
Ples 2022
Ples