30. 6. Šárka

Úvod > Kontakt > Aktuality > Batolata ve školní družině

Batolata ve školní družině

21.4.2016

V minulém školním roce se některým dětem ze školní družiny narodili sourozenci. Toník Slavík má doma dva brášky, dvojčata - Edíka a Vilémka, Vašíkovi Šebestovi přibyl brácha Toník a Markétka Lužová se dočkala brášky s nezvyklým jménem – Arnoštek. V lednu tohoto roku se narodil sourozenec Matyáš Ondrovi Zelenému.

Vznikl nápad něco se o miminkách dozvědět. Pozvání do školní družiny přijala paní Slavíková se svými ročními dvojčátky Edíkem a Vilémkem. Ve své krátké besedě dětem vyprávěla o vývoji dvojčátek, o radostech i starostech při jejich výchově. Přinesla ukázat fotky, kde všichni viděli, jak kluci rostou. Dvojčátka předvedla dětem ze školní družiny svoje speciální hračky, ale stejně se jim nejvíce líbila družinová auta.

Všechny děti si jistě během povídání uvědomily, že vychovat dítě od miminka až po dítě školou povinné jako jsou ony, dá hodně práce. Paní Slavíková má hned naráz dvě děti.       Proto jí přejeme hodně sil a radosti. Dvojčátkům i všem dalším miminkám hodně zdraví a nových objevů.

Děti a paní vychovatelka ze  Sluníčkové družiny