Základní škola Velehrad

25. 9. Zlata

Zítra: Andrea
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Atletické závody II. stupně

Atletické závody II. stupněStředeční den se nesl v duchu atletických závodů II. stupně. Mezi účastníky se objevily školy okolního mikroregionu tzn. ZŠ Boršice, ZŠ a MŠ Buchlovice, ZŠ a MŠ Osvětimany, ZŠ a MŠ Tupesy a ZŠ Polešovice. Reprezentanti svých škol závodili v disciplínách běh na 50m, vytrvalostní běh na 600m, hod kriketovým míčkem nebo hod medicinbalem, skok daleký a v neposlední řadě štafetový běh. Všichni žáci podali výborné výkony a po právu tedy na sebe můžou být pyšní. Celá akce se obešla bez vážnějších zranění a doprovázela ji příjemná atmosféra podpořená přátelstvím škol a fair play. V mladších dívkách získala 1. místo Tereza Maňásková, hned za ní, tedy na 2. místě se umístila Aneta Husaříková. Mladším chlapcům unikly stupně vítězů tak tak. V kategorii starších dívek si s velkým náskokem vybojovala prvenství Lenka Bílková a na stupni vítězů ji doplnila druhá Dorota Pešlová. V kategorii starších chlapců se prosadil na bednu Petr Macek ziskem 3. místa  Ve štafetovém běhu jsme kromě starších chlapců nenašli přemožitele a tak jsme v této disciplíně získali 3x zlato a 1x stříbro, čehož si obzvláště cením a žákům patří velké díky!

 

Fotogalerie

NVHS7096.jpg

 

 


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28 29
ZUŠ SLOVÁCKO ZAHAJUJE
30 31 1 2 3
4 5
Adapťák šesťáků
6
Adapťák šesťáků
7
Adapťák šesťáků
8
Opět ptačí budky
9 10
11 12 13 14
Prvňáci a jejich adapťák
15 16 17
18 19
První letošní setkání v tělocvičně
20 21
"Pestrá příroda" ve 4. ročníku
IT Fitness Test 2023
22 23 24
25 26 27 28 29 30 1