26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Úvod > Kontakt > Aktuality > Atletické závody II. stupně

Atletické závody II. stupně

Středeční den se nesl v duchu atletických závodů II. stupně. Mezi účastníky se objevily školy okolního mikroregionu tzn. ZŠ Boršice, ZŠ a MŠ Buchlovice, ZŠ a MŠ Osvětimany, ZŠ a MŠ Tupesy a ZŠ Polešovice. Reprezentanti svých škol závodili v disciplínách běh na 50m, vytrvalostní běh na 600m, hod kriketovým míčkem nebo hod medicinbalem, skok daleký a v neposlední řadě štafetový běh. Všichni žáci podali výborné výkony a po právu tedy na sebe můžou být pyšní. Celá akce se obešla bez vážnějších zranění a doprovázela ji příjemná atmosféra podpořená přátelstvím škol a fair play. V mladších dívkách získala 1. místo Tereza Maňásková, hned za ní, tedy na 2. místě se umístila Aneta Husaříková. Mladším chlapcům unikly stupně vítězů tak tak. V kategorii starších dívek si s velkým náskokem vybojovala prvenství Lenka Bílková a na stupni vítězů ji doplnila druhá Dorota Pešlová. V kategorii starších chlapců se prosadil na bednu Petr Macek ziskem 3. místa  Ve štafetovém běhu jsme kromě starších chlapců nenašli přemožitele a tak jsme v této disciplíně získali 3x zlato a 1x stříbro, čehož si obzvláště cením a žákům patří velké díky!

NVHS7096.jpg

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět