27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém

Úvod > Kontakt > Aktuality > Známe finalisty v soutěži školních webů sCOOL web 2018

Známe finalisty v soutěži školních webů sCOOL web 2018

Patříme mezi finalisty a věříme, že náš školní web vám pomáhá.

Soutěž školních webů sCOOL web 2018 je již čtvrtým ročníkem a letošním tématem je ochrana osobních údajů a GDPR. V prvním kole nezávislí hodnotitelé posoudili webové prezentace přihlášených škol. Z každé ze tří kategorií postupuje 10 nejlepších finalistů do druhého kola, kde rozhodne o vítězi odborná porota, vedle toho proběhne online hlasování o Cenu veřejnosti.

EDUin se soutěží snaží školám ukázat cestu, jak se stát pro veřejnost otevřenou a transparentní institucí, která naplňuje smysl veřejné služby. Vedle toho školám nabízí i návod, jak pojmout web marketingově, aby zaujal případné uchazeče i rodiče. Letos jsme se rozhodli dát akcent na ochranu osobních údajů v souvislosti s náběhem nařízení GDPR.

Hodnocení všech přihlášených škol probíhá podle pravidel dobrého školního webu pořadatelé zajišťují technické testování na optimalizaci pro vyhledávače, úroveň bezpečnosti nebo korektnost zdrojového kódu.

Třicet finalistů je možné najít ZDE.

Pirátská plavba
Beseda s poslankyní Martinou Ochodnickou