20. 6. Květa

7.6.2016
Datum ukončení:
9.6.2016

Dne 7. června jela pátá třída na výlet do Vracova.

Když jsme přijeli, ihned jsme se vybalili. Pak jsme rychle všechno prozkoumali.Večer jsme si opékali špekáčky a ostatní dobroty.Večer kluci hned usnuli, ale holky si povídaly až do půlnoci.Ráno zase naopak - kluci si povídali a holky spaly.

Po snídani jsme šli na výlet do Military muzea, Milotic a do Ratíškovic na drezínu. K večeru jsme se měli převléknout do plavek, aby nás paní učitelka mohla postříkat hadicí.

V noci nás čekala stezka odvahy. Báli jsme se hodně, ale nakonec jsme ji všichni zvládli.

Druhý den ráno po výtečné snídani jsme se šli podívat k jednomu pánovi a jeho rodině do zahrady, kde měli vlaky, kterými jsme jezdili.

Pak nás čekala vybíjená s žáky z Vracova. Nakonec byl moc dobrý oběd a jeli jsme domů.

Výlet se mi moc líbil!

Kateřina Gottwaldová