Základní škola Velehrad

Fulltextové vyhledávání

27. 2. Alexandr

Zítra: Lumír
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Škola v přírodě 2016

Škola v přírodě 2016Datum konání:
18.9.2016
Datum ukončení:
23.9.2016

V neděli 18.9. vyrazila třída druháků na školu v přírodě do Velkých Karlovic, kde se děti učily nejen matematice a češtině, ale poznávaly i krásnou okolní přírodu a zdejší architekturu. Ubytovaní jsme byli v penzionu Gaudeamus, blízko sjezdovky Kyčerka. Celý týden jsme měli zajištěnou pestrou stravu, protože výlety po okolí byly náročné a bylo jich mnoho. Děti navštívily sklárny v nedaleké Karolince, muzeum ve Velkých Karlovicích, kostelík sv. Panny Marie Sněžné, ski areál Machůzky, Javorníček a také vyšlapaly až na vrcholek sjezdovky Kyčerka. Kromě výletů se děti vydaly i do vířivky, která se nachází kousek od penzionu. Tam si odpočinuly a nasbíraly síly na výtvarné činnosti z přírodnin z lesa, kam jsme chodili na krátké procházky. Dva večery jsme věnovali „Chytrému kvízu“, při kterém si děti zopakovaly, co nového se dozvěděly. Každý večer byl zakončen čtením pohádky. Všichni jsme se domů vrátili zdraví, spokojení a plní nových zážitků.

Fotogalerie


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23
FUTUR – mobilní informatická hra
24
Havárie v laboratoři
25
Únor ve školní družině
26 27 28