Základní škola Velehrad

Fulltextové vyhledávání

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Rozvrh hodin a další informace

Rozvrh hodin a další informaceJeště než odstartuje nový školní rok, připravili jsme pro vás několik užitečných informací.

V novém školním roce začne v naší škole vyučovat několik nových tváří. Žáci se tak mohou těšit na hodiny jazyka českého a všech výchov ke zdraví a občanství s Mgr. Romanou Bartlovou. Výuku jazyka anglického a také třídnictví ve 4. třídě přebírá Mgr. Pavel Pospíšil. A všechny sportovce jistě potěší náš nový tělocvikář a zároveň také třídní 6. třídy Bc. David Škrášek. Německý jazyk bude ve škole vyučovat Mgr. Jana Stránská, která u nás začala pracovat v průběhu loňského školního roku. Ve školní družině se žáci budou potkávat se Soňou Lysoňkovou. Do školní kuchyně nastoupí nová síla paní Magdaléna Machová.

 

Školní rok začíná 3. září 2018 v 8. 00. Po slavnostním zahájení žáci odchází domů.V tento den bude fungovat školní družina pro žáky, kteří budou do školní družiny na tento školní rok přihlášeni. Přihlášku si můžete stáhnou v sekci „Ke stažení“ na našich webových stránkách a odevzdat ji při zahájení nebo poslat na info@zsvelehrad.cz. Pro žáky, kteří 3. září zůstanou po slavnostním zahájení ve školní družině, bude ve školní jídelně po nahlášení možnost obědu.

 

Vyučování podle rozvrhu začíná od úterý 4. září. První dvě vyučovací hodiny budou třídnické. V tento den dostanou žáci seznamy pomůcek a sešitů /dáme vám čas na jejich zakoupení/ a také infobrožuru se všemi důležitými informacemi.

 

IMG_20180822_0001.jpg


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25
OUR DREAM HOUSE
26
MPP - zdravá výživa, poruchy příjmu potravy
Kdo mi to tady loupe perníček?
Divadelní workshop
27
Výlet do Chřibů
28 29 30 1
2
Výukový program v MŠ
3
Koncert žáků ZUŠ Slovácko
4 5 6 7 8
9 10
Přehazovaná
11
Jak se naučit první pomoc?
12 13 14
Ples 2022
Ples
15
16
Hudební workshop Garage band
17 18
Atletické závody II. stupně
19
Osmáci na výletě
20
Sportovní dopoledne na Rybníčku
21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5