Základní škola Velehrad

30. 11. Ondřej

Zítra: Iva
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Rozvrh hodin a další informace

Rozvrh hodin a další informaceJeště než odstartuje nový školní rok, připravili jsme pro vás několik užitečných informací.

V novém školním roce začne v naší škole vyučovat několik nových tváří. Žáci se tak mohou těšit na hodiny jazyka českého a všech výchov ke zdraví a občanství s Mgr. Romanou Bartlovou. Výuku jazyka anglického a také třídnictví ve 4. třídě přebírá Mgr. Pavel Pospíšil. A všechny sportovce jistě potěší náš nový tělocvikář a zároveň také třídní 6. třídy Bc. David Škrášek. Německý jazyk bude ve škole vyučovat Mgr. Jana Stránská, která u nás začala pracovat v průběhu loňského školního roku. Ve školní družině se žáci budou potkávat se Soňou Lysoňkovou. Do školní kuchyně nastoupí nová síla paní Magdaléna Machová.

 

Školní rok začíná 3. září 2018 v 8. 00. Po slavnostním zahájení žáci odchází domů.V tento den bude fungovat školní družina pro žáky, kteří budou do školní družiny na tento školní rok přihlášeni. Přihlášku si můžete stáhnou v sekci „Ke stažení“ na našich webových stránkách a odevzdat ji při zahájení nebo poslat na info@zsvelehrad.cz. Pro žáky, kteří 3. září zůstanou po slavnostním zahájení ve školní družině, bude ve školní jídelně po nahlášení možnost obědu.

 

Vyučování podle rozvrhu začíná od úterý 4. září. První dvě vyučovací hodiny budou třídnické. V tento den dostanou žáci seznamy pomůcek a sešitů /dáme vám čas na jejich zakoupení/ a také infobrožuru se všemi důležitými informacemi.

 

IMG_20180822_0001.jpg


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31 1
NA VRSTEVNICE S APLIKACÍ
Modlitba za Ukrajinu
Den otevřených dveří v 1. třídě
2 3 4
Plavba čtvrťáků přes oceán s paní psycholožkou
5 6
7 8
Čas s Lichožrouty
9 10 11
Svatý Martin ve vinném sklepě
12 13
14
Volba povolání....
Podzim s ukrajinskými dětmi
15
Setkání parlamentu s vedením školy
16 17 18
Jedeme z Afriky
19 20
21 22
Příjemná setkání...
23 24 25 26 27
28 29
"Neprobádaný ostrov" je už známý, a pro nás úspěšný!
V adventním čase rozdáváme radost
30 1 2 3 4