Základní škola Velehrad

28. 2. Lumír

Zítra: Horymír
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Ranní setkání 26.dubna 2016

Ranní setkání 26.dubna 2016Datum konání:
26.4.2016

Mimořádně se setkání přesunulo na úterní ráno, protože až tento den byly shrnuty výsledky uplynulých akcí.

  • Ocenění si vyslechli chlapci, kteří naši školu reprezentovali ve florbalovém utkání v Osvětimanech a získali tam 1. místo. Pan ředitel ocenil jejich výkon i z toho důvodu, že favorizovaní žáci Osvětiman jsou vedeni profesionálním trenérem. A tak si Jiří Kovář, Ondřej Zelený, Ondřej Maňásek, Petr Pelikán a Pavel Jurák převzali z rukou pana ředitele sladkou pozornost.DSC03212.jpg
  • Další akce, která vyžadovala komentář, proběhla v pátek - Den Země. Byly zveřejněny celkové výsledky a oceněny nejlepší třídy. 4. třída sesbírala nejvíce papíru a bude za svoji snahu odměněna návštěvou Aquaparku v Uherském Hradišti.  
  • Za zmínku stojí i páteční aktivita "Zelené Chřiby" ve spolupráci s Lesy ČR. Žáci pomohli vyčistit svěřené úseky s nasazením a snahou. Sesbírali mnoho pytlů odpadu a zaslouží si uznání.
  • Poděkování patřilo i chlapcům 8., 7. a 9. třídy, kteří v pondělí pomohli naložit poslední kontejner papírem.     celý článek
  • V pátek 22. dubna byly také zveřejněny výsledky přijímacího řízení našich deváťáků na střední školy - a ty byly velmi pozitivní. Pan ředitel popřál "budoucím studentům" mnoho úspěchů na další cestě.
  • Ocenění převzali všichni úspěšní aktéři v soutěžích SAPERE, FINANČNÍ GRAMOTNOST A TUTA VIA VITAE; podrobnější informace: celý článek

Mimořádného úspěchu dosáhly v mimoškolní aktivitě Kateřina Krysová (3. třída), Lucie Panáčková a Dorota Pešlová (obě 2. třída) - i jejich výkon byl oceněn sladkou pozorností a potleskem celé školy. celý článek

DSC03227.jpg

Plánované akce:

  • ve středu 27. dubna navštíví divadelní kroužek představení Slováckého divadla "Pokrevní bratři"
  • v pátek 29. dubna se zúčastní výběr chlapců 1. stupně fotbalového klání Mc´Donald Cup ve Starém Městě.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31
Ples ZŠ Velehrad 2024 - oficiální videa
Společné pololetní setkání
1 2 3 4
5
Předškoláci, přijďte k nám do školy!
6 7 8 9
Školní karneval 2024
10 11
12 13
Cestovatelský večer 2024
14
Okresní kolo konverzační soutěže v AJ
15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27
Předškolička aneb Pojďme do ZOO
28 29 1 2 3