Základní škola Velehrad

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Projekt Wave IT v Barceloně

Projekt Wave IT v BarceloněProjekt Working Academics Value Excellence for International Teachers (WAVE-IT) zahajuje proces implementace kompetencí a dovedností 21. století, zaměřený na podnikavost a reflektivní praxi ve vzdělávání učitelů a školní praxi. Koordinátorem projektu je Univerzita Palackého v Olomouci a součástí projektu je sdílení dobré praxe, ale také spolupráce nejen univerzit, ale i základních škol. Naše škola spolupracuje s Univerzitou Palackého a v rámci tohoto projektu navštívili v listopadu naši školu a výuku vyučující ze Španělska, Rakouska a Nizozemí.  Další projektové setkání se uskutečnilo na španělské univerzitě Universitat autonóma de Barcelona. Setkání se za naši školu zúčastnila ředitelka školy Andrea Olbertová, která zde představila příklady dobré praxe z naší výuky, ale společně s kolegy také tvořila aktivity nové. Další částí projektu je spolupráce škol na aktivitách, které vznikly v Barceloně. Žáci a vyučující tak budou spolupracovat a komunikovat přes různé platformy. Naše nové aktivity jsou zaměřeny na ochranu životního prostředí, spolupráci a učení.

Celý týden přinesl pro naši školu nové možnosti výuky, příklady dobré praxe, ale také spolupráci se školami v Nizozemí, Rakousku a Španělsku.

Barc2.jpg Barc 1.jpg Barc3.jpgBarc4.jpg


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30
Bobřík informatiky 2023
1
Ve výchově k občanství se učíme od odborníků
2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31