Základní škola Velehrad

30. 11. Ondřej

Zítra: Iva
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Příjemné setkání ve škole

Příjemné setkání ve školeDatum konání:
24.9.2021
Datum ukončení:
25.9.2021

V pátek 24. září se ve škole sešli žáci 5. třídy se svými rodiči, třídním učitelem a paní asistentkou. Rodiče si ve třídě poslechli zajímavý koncert. Žáci hráli skladbičky na Boomwhackers  s doprovodem z Youtube, také se hrálo na flétny, housle a zazpívali jsme písničku s doprovodem na kytaru. Rodiče si pak mohli vyzkoušet hru na Boomwhackers. Pak následovaly sportovní aktivity, soutěže a hry nejen pro žáky, ale i pro dospěláky. Chlapci si s radostí zahráli se svými tatínky kopanou. Venkovní aktivity jsme zakončili opékáním špekáčků a grilováním. Po setmění se žáci přemístili do školy, kde na ně čekala noční Pirátská stezka odvahy. Na čtrnácti stanovištích museli splnit úkoly a vyluštit tajenku, která byla vstupním heslem k hledání pokladu. Všichni úspěšně našli sladký poklad a s radostí se pak tančilo, hrály se různé hry, nechyběla malá noční procházka a na závěr filmeček. Unavení a spokojení pak všichni usnuli ve svých spacácích na karimatkách. Velké dík patří rodičům, kteří v hojném počtu přišli podpořit své děti a užít si s nimi hezký páteční večer.

 

Fotogalerie


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31 1
NA VRSTEVNICE S APLIKACÍ
Modlitba za Ukrajinu
Den otevřených dveří v 1. třídě
2 3 4
Plavba čtvrťáků přes oceán s paní psycholožkou
5 6
7 8
Čas s Lichožrouty
9 10 11
Svatý Martin ve vinném sklepě
12 13
14
Volba povolání....
Podzim s ukrajinskými dětmi
15
Setkání parlamentu s vedením školy
16 17 18
Jedeme z Afriky
19 20
21 22
Příjemná setkání...
23 24 25 26 27
28 29
"Neprobádaný ostrov" je už známý, a pro nás úspěšný!
V adventním čase rozdáváme radost
30 1 2 3 4