Základní škola Velehrad

19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Příjemné setkání ve škole

Příjemné setkání ve školeDatum konání:
24.9.2021
Datum ukončení:
25.9.2021

V pátek 24. září se ve škole sešli žáci 5. třídy se svými rodiči, třídním učitelem a paní asistentkou. Rodiče si ve třídě poslechli zajímavý koncert. Žáci hráli skladbičky na Boomwhackers  s doprovodem z Youtube, také se hrálo na flétny, housle a zazpívali jsme písničku s doprovodem na kytaru. Rodiče si pak mohli vyzkoušet hru na Boomwhackers. Pak následovaly sportovní aktivity, soutěže a hry nejen pro žáky, ale i pro dospěláky. Chlapci si s radostí zahráli se svými tatínky kopanou. Venkovní aktivity jsme zakončili opékáním špekáčků a grilováním. Po setmění se žáci přemístili do školy, kde na ně čekala noční Pirátská stezka odvahy. Na čtrnácti stanovištích museli splnit úkoly a vyluštit tajenku, která byla vstupním heslem k hledání pokladu. Všichni úspěšně našli sladký poklad a s radostí se pak tančilo, hrály se různé hry, nechyběla malá noční procházka a na závěr filmeček. Unavení a spokojení pak všichni usnuli ve svých spacácích na karimatkách. Velké dík patří rodičům, kteří v hojném počtu přišli podpořit své děti a užít si s nimi hezký páteční večer.

 

Fotogalerie


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
5 6 7
8 9
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti
10 11
Budou z nás hasiči?
12 13 14
15
Cyklistou bezpečně!
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5