21. 10. Brigita

Úvod > Kontakt > Aktuality > Pondělní ranní setkávání

Pondělní ranní setkávání

14.3.2016

Na pravidelném pondělním setkávání žáků a všech pracovníků základní školy, kterým obvykle začíná nový týden, jsou všichni veřejně seznámeni se všemi akcemi, které v minulém období proběhly a těmi, které nás čekají.

Hlavní informací byla změna v pedagogickém sboru, kdy od středy 16. března odchází z postu asistenta pedagoga paní Hana Šrenková. Její místo zaujme paní Dana Moudrá. Vedení školy poděkovalo paní Šrenkové za obětavou osobní práci v minulých letech a paní Moudré popřálo hodně chuti, elánu a nasazení v její nelehké práci.

V minulém období se naši žáci zúčastnili okrskového kola recitační soutěže. Jako připomínku tohoto jejich snažení Kateřina Krysová (3. třída) a Kristýna Hollá (6. třída) představily před celým shromážděním svůj soutěžní přednes.

Také pěvecká soutěž „Zazpívej, slavíčku“ měla v minulém týdnu své okresní kolo. V něm naši školu reprezentovali tito žáci: Petr Macek (2. třída), Michaela Matějková (3. třída), David Valenta (3. třída), Rozálie Ingrová (5. třída) a Štěpánka Lužová (9. třída). Všichni zpěváci předvedli své schopnosti a na ranním setkání zazpívali své soutěžní písně.

Recitátoři i zpěváci svým vystoupením sklidili velký potlesk a odnesli si malou pozornost v podobě čokolády.

V okresním kole v nulté kategorii vystoupila i předškolačka Eliška Matějková, která postoupila do další soutěže. Blahopřejeme.

V tomto týdnu nás však čekají i další akce. V úterý škola „otevře dveře“. Koncem týdne některé třídy využijí nabídku Infocentra Velehrad, které připravilo pro děti Velikonoční výukový program. V pátek pak žáky čeká matematický klokan.

vedení školy