Základní škola Velehrad

19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Noc ve škole

Noc ve školeDatum konání:
3.6.2022

Ve škole to nikdy není napínavější než v noci. Druháci Vám to mohou potvrdit. Jednu noc totiž strávili ve škole. Nejlepší bylo, že byla škola jen pro ně. Předtím si ale ještě zahráli softball, který je nedávno naučila Františka, a pak se plížili Velehradem tak, aby je nikdo neviděl. 

To byl ale velice těžký úkol, protože Velehrad byl večer plný lidí ☺. Když nebylo zbytí, proměňovali se třeba ve strom, značku nebo sloup.

Tato dobrodružná cesta je zavedla až do kláštera sester Cyrilek. Tam zažili další dobrodružství. Se svíčkami na dlaních si prošli klášterním sklepením, pak si zahráli zábavnou hru, při které si vytvořili velký plakát na památku. Sestřičky je také provedly klášterem a nabídly jim různé dobroty.

A pak už přišla na řadu škola. Nevěřili byste, jak je to ve škole v noci jiné. Každá chodba, každá třída....

Druháci ale obstáli i v nočním prozkoumávání školy a každý si v prostorách školy, kam druháci obvykle nechodí, našel drobnou sladkou odměnu, kterou musel vyměnit za svůj podpis. Nevystrašila je ani různá blikající světýlka, kterých tuto noc byla škola plná, ani kostlivec Lojza, který slouží ke studijním účelům.

Ráno ze školy s úsměvem odcházeli plní prima společných zážitků.

DSC08232.jpg

DSC08241.jpg

DSC08243.jpg

 


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
5 6 7
8 9
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti
10 11
Budou z nás hasiči?
12 13 14
15
Cyklistou bezpečně!
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5