Základní škola Velehrad

Fulltextové vyhledávání

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Návštěva studentů z Ameriky

Návštěva studentů z AmerikyJe pro nás vždy potěšující zjištění, že na nás bývalí žáci nezapomínají ani po opuštění základní školy. Takovým příkladem je i náš absolvent Mgr. Ondřej Duda, odborný asistent a koordinátor zahraničních vztahů Ústavu cizích jazyků UP Olomouc.

Především z jeho iniciativy nás v pátek 1. června navštívila skupinka studentů - budoucích učitelů -Youngstown State University (http://www.ysu.edu/), kteří jsou v ČR na měsíčním vzdělávacím pobytu. Doprovázela je ředitelka College of Education, dr Marcia Matanin (http://www.ysu.edu/directory/people/marcia-matanin). 

Ačkoliv den byl více než horký a program studentů více než nabitý, studenti si se zaujetím prohlédli naši školu i okolí a neváhali se vydat ani k blízkému Archeoskanzenu, kde probíhal tradiční cyklotrial. V hledáčku jejich pozornosti byl totiž způsob, jakým žáci tráví Den dětí, ale dotazovali se i na další detaily ze života naší školy.

Našim hostům přejeme úspěšné zakončení studia a těšíme se na další podobnou návštěvu !

Fotogalerie


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25
OUR DREAM HOUSE
26
MPP - zdravá výživa, poruchy příjmu potravy
Kdo mi to tady loupe perníček?
Divadelní workshop
27
Výlet do Chřibů
28 29 30 1
2
Výukový program v MŠ
3
Koncert žáků ZUŠ Slovácko
4 5 6 7 8
9 10
Přehazovaná
11
Jak se naučit první pomoc?
12 13 14
Ples 2022
Ples
15
16
Hudební workshop Garage band
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5