Základní škola Velehrad

30. 11. Ondřej

Zítra: Iva
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Jsme veselá banda

Jsme veselá bandaVe třídě nás navštívila paní psycholožka. Připravila si pro nás mnoho zajímavých her, u kterých jsme si užili spoustu zábavy, a nejen to... Měli jsme možnost vyzkoušet si teploměr vlastní nálady, soutěžili jsme, kdo dřív pošle kruh zpět na své místo a zahráli si "tichou poštu", jejímž cílem bylo pomocí malování na záda předat informaci získanou z obrázku. Užili jsme si také hru na "autíčka" a zjistili jsme, že máme spoustu společných zálib. Také jsme si ověřili, že společně jde všechno líp a že jsme veselá banda. A zábavu si užil i náš nový spolužák Saša, jemuž naše aktivity "vykouzlily" úsměv na tváři.

 

Fotogalerie

 


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31 1
NA VRSTEVNICE S APLIKACÍ
Modlitba za Ukrajinu
Den otevřených dveří v 1. třídě
2 3 4
Plavba čtvrťáků přes oceán s paní psycholožkou
5 6
7 8
Čas s Lichožrouty
9 10 11
Svatý Martin ve vinném sklepě
12 13
14
Volba povolání....
Podzim s ukrajinskými dětmi
15
Setkání parlamentu s vedením školy
16 17 18
Jedeme z Afriky
19 20
21 22
Příjemná setkání...
23 24 25 26 27
28 29
"Neprobádaný ostrov" je už známý, a pro nás úspěšný!
V adventním čase rozdáváme radost
30 1 2 3 4