Základní škola Velehrad

1. 12. Iva

Zítra: Blanka
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Dopis pro rodiče našich nových prváků

Dopis pro rodiče našich nových prvákůVážení rodiče našich budoucích školáků,

jsem ráda, že se Vaše děti již brzy stanou našimi žáky. Dovolte mi, abych Vás pozvala na slavnostní zahájení školního roku, které se uskuteční 4. září 2023 v 8.00 ve venkovním areálu naší školy. Po slavnostním zahájení se další aktivity odehrají ve třídě Vašich dětí.

V tento den také můžete přihlásit svoje dítě k odběru stravy ve školní jídelně. Přihlášku naleznete na webových stránkách školy v sekci Ke stažení. Je nutné ji vyplnit a odevzdat vedoucí školní jídelny paní Barboře Zpěvákové nebo zaslat naskenovanou emailem na kuchyn@zsvelehrad.cz.  Provoz školní jídelny bude zahájen 5. září 2023.

Od úterý 5. září bude v plném provozu školní družina.  Zahájena bude ranním provozem, který začíná od 6. 30. Do školní družiny mohou nastoupit jen děti, které mají řádně vyplněnou přihlášku. Pokud jste tak neučinili, vyplňte přihlášku a naskenovanou či vyfocenou pošlete na s.paravanova@zsvelehrad.cz.  Přihlášku naleznete na webových stránkách školy v sekci Ke stažení. Vyplněnou přihlášku můžete také přinést do školy v první školní den Vašeho dítěte a odevzdáte ji ve třídě paní vychovatelce.

 

Během prvního školního týdne budou mít děti výuku zkrácenou přiměřeně jejich adaptaci na školní výuku a prostředí.  Vyzvednout si je můžete až po obědě, po výuce do oběda budou společně všichni ve školní družině, paní asistentka je odvede do školy k obědu v 11.20.

 

Zároveň Vás chci pozvat na společné setkání všech rodičů a vyučujících, které se uskuteční      

5. září 2023 v 16. 00 v přízemí školy, následovat bude třídní schůzka.

 

Přeji Vám příjemný zbytek léta, skvělý start do nového školního roku a těším se na naši spolupráci.

 

S pozdravem a úctou

 

Mgr. Andrea Olbertová, ředitelka ZŠ Velehrad

 

DSC09743.JPG

 


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30
Bobřík informatiky 2023
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31