Základní škola Velehrad

17. 4. Rudolf

Zítra: Valérie
Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > Aktuality > Abraka dabraka - čarodějnický den

Abraka dabraka - čarodějnický denAbraka dabraka, pavouci a žížaly, první třídu potkali. Pokud jste dnes neznali toto zaklínadlo, do první třídy jste se nedostali, dveře hlídali dva jedovatí hadi. Za nimi v jeskyni si príma parta čarodějů a čarodějnic užívala

čarodějné učení. Vymysleli jsme si přezdívky, vyrobili čarodějnické jmenovky, zapsali do písanek třídní zaklínadlo, v matematice míchali  a počítali čarodějné lektvary a zopakovali si litry... Hráli jsme čarodějnické domino, přečetli si recepis na náš opravdový kouzelný lektvar... Pak jsme si našli venku schované potřebné přísady, lektvar si uvařili v kotlíku a pochutnali si na něm. Zpívali jsme také veselou písničku o 5 ježibabách a čarodějnice si v pracovkách vytvořili. Byl to veselý den!

Fotogalerie


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
5 6 7
8 9
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti
10 11
Budou z nás hasiči?
12 13 14
15
Cyklistou bezpečně!
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5