29. 4. Robert

Zítra: Blahoslav

Úspěchy v recitační soutěži!

Datum konání: 18. 2. 2019

V pondělí 18. 2. 2019 se již tradičně konalo v rodinném centru Čtyřlístek ve Starém Městě okrskové kolo recitační soutěže.  Ve čtyřech z pěti kategorií měla naše škola své zástupce a ve třech jsme získali nějaké to uznání.

LYŽÁK 2019

V neděli 17.2. jsme ve 13:00 vyjeli z parkoviště na náš společný lyžák se sedmou třídou. A tady jsou první fotky z lyžáku...

Školní karneval

Datum konání: 15. 2. 2019

Únor je čas plný dovádění a radosti. Tak to dnes ve škole opravdu vypadalo, protože náš školní karneval mohl směle konkurovat nejslavnějším světovým karnevalům - třeba tomu v Riu.

Fotky z plesu

Datum konání: 9. 2. 2019

Ples zachycený objektivem Petra Jelínka. Moc děkujeme za pěkné fotky.

Body art - Sněhová královna

Datum konání: 12. 2. 2019

Rtěnka, oční stíny, třpytky, to stačí k tomu, aby se děvčata z 9. třídy (N. Polešovská, A. Lapčíková, L. Vaňková) staly vizážistkami a mohly začít s výtvarnou technikou BODY ART (malba na tělo). Figurantka V. Zavadilová se pod jejich líčením proměňuje ve Sněhovou královnu. Moc jí to slušelo.

Pěvecká přehlídka Zazpívej, slavíčku 2019

Datum konání: 12. 2. 2019

Motto: Putovali kdysi hudci z Moravy z Moravy,            dobré srdce na své cestě hledali, hledali,            chodili přes horu, chodili přes pole             a zpívali dobrým lidem vesele, vesele. (P. Ulrych, Javory)

Zajímavá výuka u čtvrťáků

O tom, že učit vždy nemusí jen učitel, se můžete přesvědčit v naší čtvrté třídě. Vyučující Pavel Pospíšil dává dostatěčný prostor žákům a ti tak mohou předat své získané informace ostatním spolužákům. Přímo se to děje při prezentacích, které si žáci sami přiravují.

Ples 2019

Datum konání: 9. 2. 2019

A je to tady!!!! Teď už se na to můžete dívat dokola, sdílet a posílat všem. Užijte si to.

Pozvání na předškoličku

Datum konání: 8. 2. 2019

Přestože je teprve začátek druhého pololetí, už teď nastává čas, kdy se předškoláčci z mateřské školy pomalu začínají seznamovat s VELKOU školou. Jejich návštěvy budou častější, aby si na nové prostředí dobře zvykli.

Plavecká výuka

Datum konání: 7. 2. 2019

Ve druhém pololetí školního roku se žáci 1., 2., a 3. třídy věnují plaveckému výcviku. Učitelé plavání nás v první hodině přivítali hned u vchodu a věnovali se nám po celou dobu. Vysvětlili dětem pravidla, která se v areálu plaveckého bazénu musí dodržovat, jaké jsou hygienické i bezpečnostní normy.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti