16. 6. Zbyněk

Úvod > Kontakt > Aktuality

S družinou na Živé vodě

Datum konání: 6. 6. 2019

Dnešní odpoledne strávila družina na Živé vodě, kde děti kreslily "nástěnné kresby", prošly stezku praturů, podívaly se do vodního tunelu a nakonec jsme se všichni svlažili v rybníčku.

Jarní dobroty

Datum konání: 20. 5. 2019

Děti ze školní družiny včera měly kulinářské odpoledne. Jejich úkolem bylo, dle receptů si vybrat dané potraviny a pochutiny a správně je použít při přípravě pomazánek. Všichni byli moc šikovní a pomazánky se vydařily na 1*.

Přáníčko pro maminku

Datum konání: 10. 5. 2019

Ve školní družině jsme tvořili překvapení pro maminky.

Velikonoční veselí

Datum konání: 15. 4. 2019

Přípravy na Velikonoce vrcholí a my ve školní družině se jich aktivně účastníme taky :)

Než se jaro osmělí

Datum konání: 6. 3. 2019

Jarní tvoření ve školní družině je v plném proudu, děti vyráběly a malovaly mráčky, první jarní květiny a pohled klíčovou dírkou na jaro.

Malování horkým voskem ve školní družině

Datum konání: 4. 2. 2019

Děti ve školní družině malovaly horkým voskem. Tato výtvarná technika byla pro mladší žáčky nová a moc je bavila, byli rádi, že si vyzkoušeli něco nového :)

Ježíšek ve školní družině

Děti ve školní družině se již dočkaly Ježíška. Dostaly spoustu krásných dárků, ze kterých měly velkou radost.

Vánoční hvězdičky ve školní družině

Děti si ve školní družině vyrobily látkové hvězdičky. Byly velmi šikovné a práce je bavila.

Vánoční tvoření ve školní družině

Datum konání: 26. 11. 2018

Děti ve školní družině přivolávali vánoční čas tvořením adventních svícnů. Navštívili nás i rodičové, kteří také přiložili ruce k dílu. První svíčku si společně zapálí již tuto neděli.

Šípkový keř

Datum konání: 15. 10. 2018

Máme tady podzim! Děti ve školní družině pozorovaly změny v přírodě a nepřebernou škálu barev, kterou podzim nabízí. Malí i velcí výtvarníci tvořily šípkové keře s ptáčky, vyzkoušeli si techniku rozfoukávaní tuše. Nahlédněte :)

Dnes učí Anička, Bětka a Vojta