Základní škola Velehrad

Fulltextové vyhledávání

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Kroužky

Kroužky

Zájmové útvary otevřené pro šk. r. 2019 / 2020

Lukášová Martina

Lysoňková Soňa

 Keramický  Úterý 14.00 – 15.30 2. – 5. ročník
Tomáš Daněk, Jan Zajíc Atletika Úterý 15.30 - 17.00 1. – 9. ročník
Škrášek David Florbal I. Úterý 13.30 - 14.15 1. - 3. ročník
 Ťuhýček Antonín Florbal II.  Středa 12.45 - 13.30 4. – 5. ročník
 Ťuhýček Antonín Florbal III.  Pátek 13.30 - 14.15 6. – 9. ročník
Ťuhýček Antonín Doučování M I.
Pondělí 13.30 - 14.30 6. - 7. ročník
Ťuhýček Antonín Doučování M II.
Čtvrtek 13.30 - 14.30 8. - 9. ročník
Ťuhýček Antonín Deskové hry Úterý 12.45 - 14.15 1. – 9. ročník
Stránská Jana Doučování Čj, Nj Po dohodě 4. - 9. ročník
Škrášek David Pohybové hry Čtvrtek 12.25 - 13.10  1. - 5. ročník
 Maňásková Veronika Aerobik

 Pondělí 15.15 - 16.00

1. - 5. ročník 
Sukaný Jiří Badatelský kroužek

Úterý 13.30 - 15.00

5. - 9. ročník
Olbertová Andrea Čtenářský klub

Středa 11.25 - 12.10

1. - 5. ročník
B. Chybík, S. Patočková - SOŠ A Gymnázium Staré Město Youtubering a počítačová grafika

Středa 13.40 - 15.10

1x za 14 dnů

první 2. října

1. – 9. ročník

Některé kroužky probíhají v rámci projektu Šablony a pro žáky jsou zdarma. V přehledu jsou vyznačeny tučně.

 

Přihlášky jsou k vyzvednutí u vedoucích útvarů nebo si je stáhněte v sekci ke stažení. Vyplňte prosím přihlášku pro každý kroužek na samostatný formulář.

 

Zahájení činnosti zájmových útvarů bude od prvního říjnového týdne.

 

Úplata za zájmovou činnost činí 200,- Kč / žáka / pololetí

Kroužky organizované školou prosím plaťte prostřednictvím školního účtu 115-7240240267/0100, do zprávy pro příjemce zadejte jméno a příjmení Vašeho dítěte a název kroužku. Částku 200 Kč za pololetí můžete uhradit i v hotovosti vedoucímu kroužku.

Kroužky DDM Šikula mají svoje ceny.

Výuka náboženství ve šk. roce 2019 / 2020

1. tř. Pondělí  11:35   Tereza Kovaříková   ZŠ
2. tř.  Středa   11:45   s. Dominika   ZŠ 
3. tř.  Úterý  11.45   p. Čunek fara
4. tř.  Středa   12:45   Tomáš Chytka fara 
5. tř. Čtvrtek  13:30   s. Zdenka  klášter 
6. + 7. tř. Středa  13.35  Fr. Dlapka  fara 

 

 

 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
PF 2020
Pozvánka na ples 2020
31
PF 2020
Pozvánka na ples 2020
1
PF 2020
Pozvánka na ples 2020
2
PF 2020
Pozvánka na ples 2020
3
PF 2020
Pozvánka na ples 2020
4
PF 2020
Pozvánka na ples 2020
5
PF 2020
Pozvánka na ples 2020
6
Pozvánka na ples 2020
7
Pozvánka na ples 2020
8
Pozvánka na ples 2020
9
Pozvánka na ples 2020
10
Pozvánka na ples 2020
11
Pozvánka na ples 2020
12
Pozvánka na ples 2020
13
Pozvánka na ples 2020
14
Pozvánka na ples 2020
15
Pozvánka na ples 2020
16
Pošta - další zastávka na Cestě objevitele
Pozvánka na ples 2020
17
Pozvánka na ples 2020
18
Pozvánka na ples 2020
19
Pozvánka na ples 2020
20
Pozvánka na ples 2020
21
Kroužek deskových her
Pozvánka na ples 2020
22
Pozvánka na ples 2020
23
Pozvánka na ples 2020
24
Pozvánka na ples 2020
25
Pozvánka na ples 2020
26
Pozvánka na ples 2020
27
Pozvánka na ples 2020
28
Pozvánka na ples 2020
29
Pozvánka na ples 2020
30
Pozvánka na ples 2020
31
Pozvánka na ples 2020
1
Pozvánka na ples 2020
2
Pozvánka na ples 2020