24. 9. Jaromír

Úvod > Škola > Kruh přátel školy

Kruh přátel školy

Kruh přátel Základní školy Velehrad

je spolek, který pracuje při ZŠ Velehrad od roku 2002, členy jsou zástupci rodičů jednotlivých tříd.

Kruh svou prací finančně podporuje činnost zabezpečující organizaci a průběh odborných, sportovních i kulturních exkurzí a soutěží a pobytů zařazených do plánu činnosti školy, sociální výpomoc žákům a snažíme se směřovat ke komunitní společnosti rodin žáků.

Milí rodiče, pedagogové, žáci a přátelé školy,

spolek Kruh přátel pracuje při ZŠ Velehrad od roku 2002 a jeho členy jsou zástupci rodičů jednotlivých tříd a zástupce vedení ZŠ Velehrad. Kruh svou prací finančně podporuje školní aktivity, které přímo nesouvisí s výukou. Cílem Kruhu je svou prací získat finanční prostředky, kterými hradíme dětem především zážitkové aktivity.

Každým rokem žádáme rodiče o příspěvek ve výši 100,- Kč na žáka.

Přehled hospodaření za rok 2017 / 2018

Děkujeme za podporu akcí pro naše děti a pochopení naší snahy směřující ke komunitní společnosti rodin našich dětí, které se navzájem znají a pomáhají si.

Ples školy se tento školní rok koná v sobotu 9. 2. 2019 v Turistickém centru Velehrad