29. 4. Robert

Zítra: Blahoslav

Proběhla druhá předškolička

Datum konání: 20. 3. 2019

V úterním odpoledni proběhla druhá předškolička. Děti se seznámily s dalšími učiteli naší školy a znovu si vyzkoušely, jak "chutná" školní lavice. Školní dovednosti si ověřily s paní učitelkou Kateřinou Horákovou a s panem učitelem Pavlem Pospíšilem se věnovaly hudbě.

Vyráběli jsme počítadlo

Žáci 8. třídy si v pracovních činnostech vyzkoušeli celý potup výroby učební pomůcky - počítadla.

Pozvánka do druhé Předškoličky

Zveme všechny předškoláky a jejich rodiče do Předškoličky.

Lyžařský kurz 2019

Datum konání: 22. 2. 2019

V neděli 17. 2. 2019 odjeli žáci 7. třídy na lyžařský výcvikový kurz do Karlova pod Pradědem na chatu Kazmarka. Přivítalo nás nejen slunečné počasí, dostatek sněhu na sjezdovkách, ale také i nová čtyřsedačková lanovka.

Než se jaro osmělí

Datum konání: 6. 3. 2019

Jarní tvoření ve školní družině je v plném proudu, děti vyráběly a malovaly mráčky, první jarní květiny a pohled klíčovou dírkou na jaro.

Předškoláci v naší škole

V úterý 5. března se v naší škole konala první Předškolička. Děti tak mohly poznat lépe školní prostředí a vyučující z prvního stupně. Pro rodiče byla připravena beseda nejen o tom, co by měl školák před vstupem do školy umět a jak se doma na velkou změnu připravit.

Úspěch ve fotografické soutěži

V lednu se zúčastnili žáci 6. a 7. třídy devátého ročníku fotografické soutěže, který pořádal Český zahrádkářský svaz. Letos bylo tématem "Zátiší s květinou, zeleninou nebo ovocem". Do soutěže celkem přišlo 134 fotografií z celé České republiky.

Pozvánka do předškoličky

Datum konání: 5. 3. 2019 - 7. 3. 2019

Milý předškoláčku, vážení rodiče,

Matematická soutěž

Datum konání: 19. 2. 2019

V úterý 19. 2. se naši žáci zapojili do krajské matematické soutěže třídních kolektivů 2. stupně ZŠ a nematuritních oborů SŠ. Soutěžili jsme v kategoriích Z6, Z8 a Z9.

Setkání v první třídě

Datum konání: 19. 2. 2019

Dnes nás poprvé navštívili předškoláčci ze školky v doprovodu paní učitelky Evy a Renaty.

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti