1. 5. Svátek práce

Zítra: Zikmund

Zpátky s Nemem

Datum konání: 18. 11. 2020

Prvňáčci se společně po čase on-line výuky opět sešli ve škole. A hned je čekala krásná pozornost. Ondřejek s maminkou připravili pro všechny roušky s Nemem. Nemo nám pomáhá "proplout" našimi školními povinnostmi, a tak dnešní den jsme s Nemovou pomocí v rouškách hravě zvládli.

Toastový den

Datum konání: 13. 11. 2020

Dnes si tým žáků při online výuce se speciální pedagožkou a asistentkami náramně užili den. Podívejte se jak! Můžete se nechat inspirovat.

1. a 2. třída opět spolu

Naši prváčci měli zadání úkolu v praktických činnostech: Připravit pro rodinu příjemné odpoledne - uvařit čaj.

Absolventské práce on-line

Datum konání: 5. 11. 2020

Každoročně je listopad spojen s prezentací absolventských prací našich deváťáků. Nejinak tomu bylo i letošní rok. Od března do října žáci pracovali na tématech, které si sami vybrali. Samotná prezentace se tentokrát uskutečnila netradičně.

Slavíme!!!!!

V této nelehké době nás každá dobrá zpráva potěší. A když je ta zpráva skvělá, o to větší radost máme.  Z knihovny ve Vsetíně doputovala nádherná zpráva.

Školní psychložka

Postřehy vyučujících z prvního období distanční výuky

Projektové setkání on - line

Ve středu 28. října proběhlo první projektové on-line setkání v rámci programu Erasmus+. Setkání probíhalo v aplikaci ZOOM a zúčastnily se ho vyučující z partnerských zemí. Lidia z Rumunska, Tamara ze Slovinska, Gordana ze Severní Makedonie, Sophie z Francie.

Výzva z MŠMT

Volby do školské rady 2020