30. 5. Ferdinand

Zítra: Kamila

Úvod > Kontakt > Aktuality

Jsme zpátky

Od pondělí 25. 5. se do školy vrátilo 67 dětí z celkového počtu 115 dětí na 1. stupni. Téměř všichni se setkali se svými třídními učiteli. Ty pak ke konci týdne vystřídajíé asistenti, aby vyučující mohli pokračovat v on-line výuce.

Vánoční setkání 2019

Datum konání: 9. 12. 2019 - 17. 12. 2019

Na adventním věnci hoří už druhá svíčka, čas neúprosně letí a Vánoce se blíží. Vánočně se začínáme ladit i v naší škole. Opět Vás všechny zveme na naše Vánoční setkání, které se uskuteční ve vestibulu školy 17. 12. 2019.

Prváčci v knihovně Velehrad

Dnes jsme navštívili velehradskou knihovnu a znovu si připomněli Den stromů. Paní knihovnice Veronika Mergentalová si pro nás připravila spoustu zajímavostí. Nové informace o stromech jsme vstřebávali všemi našimi smysly...

Den stromů na 1. stupni

20. října si připomínáme Den stromů.

Leonardo da Vinci - projektový den

Datum konání: 15. 10. 2019

U příležitosti 500 let od smrti génia Leonarda da Vinci připravili vyučující naší školy společně s agenturou Pernštejni projektový den. Žáci se nejdříve díky scénkám seznámili s životem a dílem tohoto umělce, vědce a vynálezce. V další části je čekala interaktivní výstava  jeho děl a modelů.

Škola Paměti národa

Datum konání: 17. 9. 2019

Patříme mezi jednu ze škol Paměti národa. Potvrdil to certifikát, který obdržela naše škola  od vzdělávacího týmu Post Belum.

Podzimní sběr 2019

Datum konání: 11. 9. 2019 - 10. 10. 2019

Vážení žáci a rodiče,

Poslední zvonění

Ve středu 19. června proběhlo poslední zvonění našich deváťáků. Absolventi zavzpomínali na své nejsilnější zážitky z každého ročníku na základní škole a ty pak ztvárnili krátkými scénkami. Každému pak na obličej namalovali devítku na rozloučenou.

Jarní sběr

Datum konání: 10. 4. 2019 - 18. 4. 2019

Vážení žáci a rodiče,

Den učitelů oslavíme meziročníkovým vyučováním

28. března si připomeneme narození Jana Ámose Komenského. V naší škole proběhne v tento den netradiční výuka. Všichni vyučující pro žáky připravili lákavou nabídku aktivit, z které si žáci mohou jednu vybrat.

Pozvánka pro předškoláky
Pozvánka pro předškoláky
Předškolička začíná
Nejenom domácí mazlíčci