29. 4. Robert

Zítra: Blahoslav

Pasování na čtenáře

Datum konání: 13. 6. 2023

V úterý 13. 6. v 16:30 proběhlo pasování prváčků na čtenáře. V rámci tohoto slavnostního obřadu se seznámili s místním mnichem, který jim přiblížil historii vzniku knih.

"Chlast je droga" - beseda s Petrem Harazinem

Datum konání: 13. 6. 2023

V úterý 13. 6. do naší školy dorazil Petr Harazin, hudební skladatel a frontman skupiny Nebe, který si pro naše žáky z 6. – 9. třídy připravil besedu „Chlast je droga“.

Mateřská škola v hledáčku objevitelů

Datum konání: 12. 6. 2023

Třeťáci zase postoupili v cestě objevitelů a tentokrát se vypravili do školky. Vzpomínky na školku byly stále živé, a tak návrat do jejich prostor si žáci náramně užili.

Sedmáci na výletě

Datum konání: 6. 6. 2023 - 9. 6. 2023

V úterý 6. 6. vyráží sedmáci na svůj výlet do Ramzové. S obavou, jaké bude počasí, se přesunujeme vlakem do Zábřehu. Tady je naše první zastávka.

Cyklojízda aneb pomáháme dětem s onkologickým onemocněním

Datum konání: 9. 6. 2023

V pátek 9. 6. přijela k naší škole skupina 20 cyklistů z Česka i Slovenska, kteří vyjeli před šesti dny z vesnice Stakčín na východě Slovenska, na podporu rodin s onkologicky nemocnými dětmi.

Beseda v rámci MPP

Datum konání: 8. 6. 2023

Žáci 8. ročníku v rámci besed Minimálního preventivního programu debatovali o hodnotách, které jsou pro život podstatné a dělají jej smysluplným. Klíče, které odemykají dveře ke spokojenému životu, se pokusili nalézt společně s místním kaplanem, P. Jiřím Hebronem.

Výlet osmičky!

Osmáci zakončili tento školní rok návštěvou Brna. Vyrazili ze Starého Města a vlakem se vydali přímo do Brna. Přesedli na šalinu a ta je dovezla k cíli cesty. Ve čtyřech skupinách se odhodlali absolvovat jednu ze dvou únikových her. Na výběr byla Magie a Technika.

Deváťáci na paintballu v Olomouci

Datum konání: 6. 6. 2023

Třeťáci na třídním výletě

Datum konání: 6. 6. 2023

Třeťáci navštívili v úterý 6. června Pevnost poznání v Olomouci. Výlet se moc podařil a děti si přivezly domů spoustu zážitků:

Technické problémy odstraněny

Vážení rodiče, podařilo se nám vyřešit technický problém. Bakaláři opět fungují. Děkujeme za pochopení!

Silový víceboj
Exkurze druháků u profesionálních hasičů v UH
Festival Jeden svět
Exkurze v hasičské stanici v Uherském Hradišti